bizimhendek.com
Advert
Advert

A.Selami Karakadı Hendek CHP ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Hendek CHP ilçe örgütünde Ahmet Bayram’dan sonra A.Selami Karakadı’da aday olduğunu açıkladı.

A.Selami Karakadı Hendek CHP ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
A.Selami Karakadı Hendek CHP ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Bu içerik 877 kez okundu.

Hendek CHP ilçe başkanı Metin Öztürk’ün istifası sonrası yönetim kurulu üyelerinin de istifa etmesiyle boşalan Hendek ilçe başkanlığına kayyum olarak Ahmet Bayram’ın atanmasıyla devam eden süreçde bugün Hendek CHP ilçe örgütünde yapılan toplantıda A. Selami Karakadı ,24 Haziran 2012 tarihinde yapılması planlanan olağanüstü kongrede ilçe başkanlığına aday olduğu açıkladı.


Sizlerden sadece oy değil elinizi taşın altına koymanızı istiyorum


Oldukça heyecanlı görünen  Karakadı, partililerin önünde basına yaptığı açıklamasında, CHP nin çok büyük bir aile olduğunu, bu camianın bir evladı olmaktan onur duyduğunu söyledi.  Karakadaı;  “dargınlıkları,kırgınlıkları bir kenara bırakalım ve bundan sonra partimiz,ülkemiz ve ilçemiz adına neler yapabiliriz bunun uğraşını verelim.  Sizlerden  24 Haziran’da sadece oy değil gönülden destek istiyorum. CHP’yi 14 asil 14 yedek üye ile sınırlayamayız,bu CHP yi küçültmek demektir,oysa CHP çok büyük bir ailedir. Bundan böyle yüzümüzü vatandaşa,ülke sorunlarına çevireceğiz.


Amacımız  topluma hizmet,yerel ve genelde iktidar olmak


Tek amacımız topluma hizmet etmek, yerelde ve genelde iktidar olmaktır.  Ben Selami Karakadı olarak taşın altına elimi soktum. İnanıyorum ki arkadaşlarımızda bu taşın altına ellerini sokacaklar ve başarı ipini göğüsleyeceğiz. Biz buna inanıyoruz lütfen sizlerde inanınız. Bu inanç ve hedef doğrultusunda yönetimi belirleyeceğim.  Allah yar ve yardımcımız olsun”  sözleri partililer tarafından ayakta alkışlanırken  “Allah utandırmasın”  temennileri dikkat çekti.


Aday açıklamasında parti teşkilatının kalabalık bir şekilde  bulunmalaraı CHP’de oynayan taşların yerine oturduğunun göstergesi olarak algılandı.


Hendek CHP ilçe başkanlığına adaylığını açıklayan Selami Karakadı  basına kol kola fotoğraf verdi. Bu fotoğraf karşısında bizde kendisine “ CHP nin kongre sürecinde   son ilçe kongresinde Yeni Oluşumun adayı olarak Metin Öztürk’ün karşısına çıkan ve 26 oyla seçimi kaybeden potansiyel başkan adayı Reyhan Azak varken CHP’de siz aday çıktınız,bu değişikliğin nedeni nedir?” sorumuza hemen yanında duran Reyhan Azak yanıtladı. Kısa ve öz olan açıklamasında Azak; “biz bir ekibiz.Ben misyonumu tamamladım.Pırıl pırıl arkadaşımız ,hepimize hayırlı olsun” sözleri partililer tarafından alkışlandı.


A.Selami Karakadı kimdir?


1963 Hendek doğumlu. Sakarya Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği mezunu. 18 yıl Arçelik firmasında çalıştı ve kendi isteği ile emekli oldu.  2009 yılında ayrılarak serbest meslek hayatına atıldı.Emekli olan Karakadı Hendek’de  kendisine ait Hendek Vinç firmasında iş hayatını sürdürüyor. Evli olan Karakadı iki çocuk babası.  


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAKAL, TAZİYE MESAJI YAYINLADI
SAKAL, TAZİYE MESAJI YAYINLADI
Selman Dede Etkinliği için geri sayım
Selman Dede Etkinliği için geri sayım