bizimhendek.com
Advert
Advert

Bakan Eroğlu’nun özel kalem müdürü Pektaş, Ahmet Sarıoğlu’nun misafiriydi

Orman bakanı Veysel Eroğlu’nun özel kalem müdürü Cihan Pektaş, Hendek belediyesi Bel-İş genel müdürü Ahmet Sarıoğlu’nun davetlisi olarak ilçemize geldi.

Bakan Eroğlu’nun özel kalem müdürü Pektaş, Ahmet Sarıoğlu’nun misafiriydi
Bakan Eroğlu’nun özel kalem müdürü Pektaş, Ahmet Sarıoğlu’nun misafiriydi
Bu içerik 3613 kez okundu.

Eşi ve çocuklarıyla gelen Pektaş’a,  Hendek Belediyesi  Bel-İş genel müdürü Ahmet Sarıoğlu, Hendek Belediye başkan vekili İbrahim Cömert ve Müsiad  Sakarya şube başkanı Halit İnci ve eşleri eşlik ettiler.

HGM’de kahvaltı

Hendek Belediyesinin ilçemize kazandırdığı  HGM (Hendek Gençlik Merkezi) nde ağırlanan  Pektaş ailesine  kahvaltı ikramında bulunan Sarıoğlu ve  kahvaltı sofrasında bulunan Müsiad sakarya şube başkanı Halit İnci, Hendek Belediye başkan vekili İbrahim Cömert ilçemiz  ormanları,doğal yerler,turizm alanları ve yenilebilir enerji kaynakları hakkında  bir süre sohbet ettiler.

Sıcak su kaynakları seracılığı zıplatır

Akyazı ilçesinde çıkartılan kaynak suyuna atfen yapılan konuşmada, sıcak su kaynaklarının seracılıkta kullanıldığına  dikkat çeken Pektaş,” sıcak su kaynaklarının bulunması seracılığın gelişmesine ve maliyetlerin aşağıya çekilmesinde büyük etken” diye konuştu.

Yeşil deniz Hendek’i koruyalım

İlçenin etrafının ormanlık alanlarla çevrili olduğuna dikkat çeken Pektaş, oksijen deposu alanları iyi korumalıyız. Bölgede yapılan orman  seyrekleştirme projelerinde  çok dikkatli davranılması zarureti vardır” diyerek “bazı bölgelerimizde  gölgelik ağaç bulamazken Hendek adeta bir yeşil deniz görünümünde” dedi.

Eski dostlar Hendek’de

Edinilen bilgilere göre  orman bakanı Veysel Eroğlu’nun özel kalem müdürü Cihan Pektaş ile Ahmet sarıoğlu’nun  İstanbul Büyükşehir belediyesinden eskiye dayalı arkadaşlıkları olduğu  öğrenildi.

Tesis büyüledi

Kahvaltının ardından tesisi gezen Cihan Pektaş, bovling salonunda bovling oynadı. Havuzu ve çocuk oyun alanını gezen Pektaş; “ bu tesisi gördükten sonra Ali başkanın ilçede üst üste seçim kazanmasının nedeni ortaya çıkıyor” dedi.

Bayraktepe figürlü çini tabak hediye edildi

Bayram dolayısıyla  Ankara’dan İstanbul’a baba ocağına giden Cihan Pektaş’ı Hendek belediye başkanlığı makamında ağırlayan Hendek belediye başkan  vekili İbrahim Cömert ve  Hendek Belediyesi Bel-İş genel müdürü Ahmet Sarıoğlu, Hendek belediye başkanı Ali İnci’nin hazırlattığı Bayraktepe figürlü çini işleme  tabağı takdim etti. Ziyaretten ve aldığı hediyeden mutlu olduğunu ifade eden Pektaş kısa bir sohbetin ardından ilçeden ayrıldı. Pektaş’ı  gişelere kadar uğurlayan Bel-İş genel müdürü Ahmet sarıoğlu en kısa zamanda görüşmek üzere iyi yolculuklar ve iyi bayramlar dileğinde bulundu.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener “Cumhurbaşkanlığı adaylığım sürüyor” dedi
Akşener “Cumhurbaşkanlığı adaylığım sürüyor” dedi
CHP: Gündemimizde Gül diye bir isim yok
CHP: Gündemimizde Gül diye bir isim yok