2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 24 Ekim 2012, Çarşamba 16:30 tarihinde eklendi. 3381 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bakan Eroğlu’nun özel kalem müdürü Pektaş, Ahmet Sarıoğlu’nun misafiriydi

Orman bakanı Veysel Eroğlu’nun özel kalem müdürü Cihan Pektaş, Hendek belediyesi Bel-İş genel müdürü Ahmet Sarıoğlu’nun davetlisi olarak ilçemize geldi.
Bakan Eroğlu’nun özel kalem müdürü Pektaş, Ahmet Sarıoğlu’nun misafiriydi Eşi ve çocuklarıyla gelen Pektaş’a,  Hendek Belediyesi  Bel-İş genel müdürü Ahmet Sarıoğlu, Hendek Belediye başkan vekili İbrahim Cömert ve Müsiad  Sakarya şube başkanı Halit İnci ve eşleri eşlik ettiler.

HGM’de kahvaltı

Hendek Belediyesinin ilçemize kazandırdığı  HGM (Hendek Gençlik Merkezi) nde ağırlanan  Pektaş ailesine  kahvaltı ikramında bulunan Sarıoğlu ve  kahvaltı sofrasında bulunan Müsiad sakarya şube başkanı Halit İnci, Hendek Belediye başkan vekili İbrahim Cömert ilçemiz  ormanları,doğal yerler,turizm alanları ve yenilebilir enerji kaynakları hakkında  bir süre sohbet ettiler.

Sıcak su kaynakları seracılığı zıplatır

Akyazı ilçesinde çıkartılan kaynak suyuna atfen yapılan konuşmada, sıcak su kaynaklarının seracılıkta kullanıldığına  dikkat çeken Pektaş,” sıcak su kaynaklarının bulunması seracılığın gelişmesine ve maliyetlerin aşağıya çekilmesinde büyük etken” diye konuştu.

Yeşil deniz Hendek’i koruyalım

İlçenin etrafının ormanlık alanlarla çevrili olduğuna dikkat çeken Pektaş, oksijen deposu alanları iyi korumalıyız. Bölgede yapılan orman  seyrekleştirme projelerinde  çok dikkatli davranılması zarureti vardır” diyerek “bazı bölgelerimizde  gölgelik ağaç bulamazken Hendek adeta bir yeşil deniz görünümünde” dedi.

Eski dostlar Hendek’de

Edinilen bilgilere göre  orman bakanı Veysel Eroğlu’nun özel kalem müdürü Cihan Pektaş ile Ahmet sarıoğlu’nun  İstanbul Büyükşehir belediyesinden eskiye dayalı arkadaşlıkları olduğu  öğrenildi.

Tesis büyüledi

Kahvaltının ardından tesisi gezen Cihan Pektaş, bovling salonunda bovling oynadı. Havuzu ve çocuk oyun alanını gezen Pektaş; “ bu tesisi gördükten sonra Ali başkanın ilçede üst üste seçim kazanmasının nedeni ortaya çıkıyor” dedi.

Bayraktepe figürlü çini tabak hediye edildi

Bayram dolayısıyla  Ankara’dan İstanbul’a baba ocağına giden Cihan Pektaş’ı Hendek belediye başkanlığı makamında ağırlayan Hendek belediye başkan  vekili İbrahim Cömert ve  Hendek Belediyesi Bel-İş genel müdürü Ahmet Sarıoğlu, Hendek belediye başkanı Ali İnci’nin hazırlattığı Bayraktepe figürlü çini işleme  tabağı takdim etti. Ziyaretten ve aldığı hediyeden mutlu olduğunu ifade eden Pektaş kısa bir sohbetin ardından ilçeden ayrıldı. Pektaş’ı  gişelere kadar uğurlayan Bel-İş genel müdürü Ahmet sarıoğlu en kısa zamanda görüşmek üzere iyi yolculuklar ve iyi bayramlar dileğinde bulundu.

 

 

ETİKETLER :
derya - 2012-10-31 12:27:12
sen ve senın gıbıler aslında hendege ve bu memlekete atılmıs en buyuk kazık sızın gibiler hem hendegın hem turkıyenın basarısını hazmedemeyen kılıctaroglu zıhnıyeti ahmet beye basarılar dılıyorum boyle sahte ınsanlara bakıp yılmasın allah yardımcısı olsun
KAMİL - 2012-10-31 12:07:04
ahmet bey biraz sert mızaclı bırı ama oldugu makam itibariyle normal karşılıyorum bizim hendeklilere iş begendirmek zor ben aldıgım hasta bakım sertifikasıyla suan calışıyorum bence ali incının yukunu hafifleten biri allah kolaylık versın rn
enes - 2012-10-31 12:01:30
ahmet beyin hakkını yemeyın allah razı olsun onun sayesınde suan calısıyorum bence hendege lazım bırısı rn
Emin - 2012-10-26 19:31:26
Kac tane proje yapıldığını merak edip sordunuz mu? Mesela Meslek Lisesi Müdürüne. Bu projeler sayesinde Hendeğe kaç para geldiğini? Bilip bilmeden konuşmayin. Yapılan projelerde hiç mi emeği yok, projeleri yoksa sen mi yaptin? Hendeğimize faydasi olan herkese teşekkür ediyorum.
sahte insanlar - 2012-10-24 17:05:47
hendeke atılmış en büyük kazıktır gören adam yeerine koyuyor bunu Allah aşkına bana ne iş yaptığını hendeke ne gibi katkıları olduğunu söylesin böyle insanlar oldukça Ali İnci sen çok kaybedersin
Diğer Haberler

 mesalegrup