2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 14 Kasım 2012, Çarşamba 14:39 tarihinde eklendi. 1537 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAYRAKTAR İSTİFA ETTİ

Yıllardır Hendek spor kulüplerinde yöneticilik ve başkanlık yapan, maddi ve manevi her türlü katkıyı sunan Nihat Bayraktar, bazı kendini bilmez kişilerin haketmediği suçlamalarına muhatap olması üzerine çok sevdiği spor kulübü başkanlığı ve yöneticiliğinden istifa etti.
BAYRAKTAR İSTİFA ETTİ Uzun süredir Hendek spor kulüplerinde  yönetim kadrolarında bulunmanın yanı sıra  Bal liginde mücadele eden Hendek Gündoğdusporda başkanlık yapmış, Hendek takımının  Bal’dan düşmesinin ardından takımı  yarıyolda bırakmamış ve i Hendek Gençlik spor takımında başkanlığını devam ettirmişti. Tüm bu halisane tutum ve davranışlarına rağmen alttan çalışan bazı su kurnazı kişilerin başkan Bayraktar’a karşı takındıkları “dost görünüp arkadan hançerleyen” kişilere oldukça kırıldığını ifade eden  Nihat Bayraktar, gördüğü lüzum üzerine kulüp başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

Nihat bayraktar spor kamuoyuna yaptığı basın açıklamasında;

“ Başkanlığını yaptığım Hendek Gençlikspor kulübünü 2011-2012 sezonunu başarıyla tamamladıktan sonra  yönetici arkadaşlarıma yeni sezonda başkanlık yapamayacağımı söylediğimde bazı  yönetici arkadaşların, “başkan şimdi istifa etme,yeni sezon yaklaşırken  kulübe talip olanlar olabilir. Bizde kulübü onlara devrederiz” diyerek beklememi istemişlerdi. Bu sözler karşısında ben de  “peki o zaman” diyerek yeni sezonu bekledim.

Ancak geçen süre içersinde  bazı girişimler olmasına rağmen , yeni yönetimi bir türlü oluşturamadıkları gibi  futbol takımını da  lige çıkardılar. Ben de bundan sonraki  başarı veya başarısızlıkların  şu an takımla ilgilenen  yönetici arkadaşlarıma ait olmasının etik olacağını düşünerek, Hendek Gençlik Spor Kulübü başkanlığından ve yöneticiliğinden istifa ediyorum.

Spor kamuoyuna saygıyla duyurulur.

                                                                                                                  NİHAT BAYRAKTAR

 

NOT:          Bahse konu olan  spor kulübünü  Kazimiye kökenli  olup uzun yıllardır Kazimiye sporun başarısı için ter döken, maddi ve manevi katkılarda bulunan  sporu seven  Murat Atçı’nın kulüp yönetimine taraf olduğu ancak  Hendek Gençlik Spor kulübünde  bulunan bazı (onlar kendilerini biliyorlar) kişiler tarafından Murat Atçı’nın takımı almasına sıcak bakmadıkları spor kamuoyu tarafından yakınen biliniyor. Sporu seven Murat Atçı’nın da küstürülmesi üzerine  Hendek Gençlik Spor Kulübü bombasının kucaklarında patlayan çok bilen yönetici!!!  Takımı yıllardır sırtlayan Nihat Bayraktar’ında  haketmediği suçlamalara muhatap kalarak haklı olarak istifa etmesi ile bundan böyle nasıl bir tavır sergileyeceği spor kamuoyu tarafından da merak ediliyor. 

ETİKETLER :
MURAT ATÇI - 2012-11-15 13:33:50
GERÇEKLERİ VE DOĞRULARI HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE GÜN YÜZÜNE ÇIKARDIĞINIZ İÇİN SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM....BU KONU İLE İLGİLİ DİĞER GÜN YÜZÜNE ÇIKMAYAN BİLGİLERİ ALMAK İSTEDİĞİNİZDE VE KİŞİSEL ÇIKARLARI UĞRUNA SPORA VE İLÇEYE ZARAR VERENLERİN NASIL BU TAKIMI BU HALE GETİRDİKLERİNİ NET BİR ŞEKİLDE ÖĞRENMEK İSTERSENİZ EĞER BANA ULAŞMANIZ YETERLİ OLACAKTIRRRRR...SAYGILARIMLAAA
Hendekli - 2012-11-15 10:37:00
Sayın başkan çok bile bekledin. Adam gibi adamsın. Bu kadar her tarafı oynayan insanların bulunduğu bir spor kulübünde uzun zaman yöneticilik yapmak her yiğidin harcı değil. herkes rant peşinde. baksana yazarın yazdığına göre Murat Atçı istemiş takımı, gazeteci Hasan Öztürk'ün vermediği konuşuluyor.Kendisi başkan olacakmış mışş mış... Adamı küstürürsen sonu böyle olur. Nihat başkan senin alnın akrnbırak sonunu başı önde olanlar düşünsün.
Diğer Haberler

 mesalegrup