HENDEK'TE MUHTEŞEM ETKİNLİK
Selman Dede dualarla anıldı
Açba: Büyükşehir Yasası’nı kaldıracağız
MHP KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
Bu haber 14 Kasım 2012, Çarşamba 14:39 tarihinde eklendi. 1140 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAYRAKTAR İSTİFA ETTİ

Yıllardır Hendek spor kulüplerinde yöneticilik ve başkanlık yapan, maddi ve manevi her türlü katkıyı sunan Nihat Bayraktar, bazı kendini bilmez kişilerin haketmediği suçlamalarına muhatap olması üzerine çok sevdiği spor kulübü başkanlığı ve yöneticiliğinden istifa etti.
BAYRAKTAR İSTİFA ETTİ Uzun süredir Hendek spor kulüplerinde  yönetim kadrolarında bulunmanın yanı sıra  Bal liginde mücadele eden Hendek Gündoğdusporda başkanlık yapmış, Hendek takımının  Bal’dan düşmesinin ardından takımı  yarıyolda bırakmamış ve i Hendek Gençlik spor takımında başkanlığını devam ettirmişti. Tüm bu halisane tutum ve davranışlarına rağmen alttan çalışan bazı su kurnazı kişilerin başkan Bayraktar’a karşı takındıkları “dost görünüp arkadan hançerleyen” kişilere oldukça kırıldığını ifade eden  Nihat Bayraktar, gördüğü lüzum üzerine kulüp başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

Nihat bayraktar spor kamuoyuna yaptığı basın açıklamasında;

“ Başkanlığını yaptığım Hendek Gençlikspor kulübünü 2011-2012 sezonunu başarıyla tamamladıktan sonra  yönetici arkadaşlarıma yeni sezonda başkanlık yapamayacağımı söylediğimde bazı  yönetici arkadaşların, “başkan şimdi istifa etme,yeni sezon yaklaşırken  kulübe talip olanlar olabilir. Bizde kulübü onlara devrederiz” diyerek beklememi istemişlerdi. Bu sözler karşısında ben de  “peki o zaman” diyerek yeni sezonu bekledim.

Ancak geçen süre içersinde  bazı girişimler olmasına rağmen , yeni yönetimi bir türlü oluşturamadıkları gibi  futbol takımını da  lige çıkardılar. Ben de bundan sonraki  başarı veya başarısızlıkların  şu an takımla ilgilenen  yönetici arkadaşlarıma ait olmasının etik olacağını düşünerek, Hendek Gençlik Spor Kulübü başkanlığından ve yöneticiliğinden istifa ediyorum.

Spor kamuoyuna saygıyla duyurulur.

                                                                                                                  NİHAT BAYRAKTAR

 

NOT:          Bahse konu olan  spor kulübünü  Kazimiye kökenli  olup uzun yıllardır Kazimiye sporun başarısı için ter döken, maddi ve manevi katkılarda bulunan  sporu seven  Murat Atçı’nın kulüp yönetimine taraf olduğu ancak  Hendek Gençlik Spor kulübünde  bulunan bazı (onlar kendilerini biliyorlar) kişiler tarafından Murat Atçı’nın takımı almasına sıcak bakmadıkları spor kamuoyu tarafından yakınen biliniyor. Sporu seven Murat Atçı’nın da küstürülmesi üzerine  Hendek Gençlik Spor Kulübü bombasının kucaklarında patlayan çok bilen yönetici!!!  Takımı yıllardır sırtlayan Nihat Bayraktar’ında  haketmediği suçlamalara muhatap kalarak haklı olarak istifa etmesi ile bundan böyle nasıl bir tavır sergileyeceği spor kamuoyu tarafından da merak ediliyor. 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı
 mesalegrup