2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 03 Aralık 2013, Salı 15:56 tarihinde eklendi. 2940 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kocaeli Trafik Şube müdürü Altan Küskü son yolculuğuna uğurlandı

İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Altan Küskü, yakalandığı kolon kanseri nedeniyle uzun süredir tedavi görüyordu. Küskü, bu sabah ikametgahı olan Hendek Yeni mahalledeki hanesinde vefat etti.
Kocaeli Trafik Şube müdürü Altan Küskü son yolculuğuna uğurlandı Kocaeli Emniyet Müdürlüğünde  Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü Trafik Tescil  Denetleme Şube Müdürlüğü gibi pek çok görevde başarıyla bulunmuş, 2011 yılından beri  Eğitim Şube Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.

Altan Küskü’ye  yaklaşık 3 yıl önce kolon kanseri teşhisi konmuş ve o tarihten bugüne kadar tedavi görüyordu. Küskü bu sabah evinde  amansız hastalığa yenik düştü ve hakkın rahmetine kavuştu.

Merhum trafik şube müdürünün cenaze törenine başta Kocaeli il emniyet müdürü Hulisi Çelik, Sakarya il emniyet müdürü Mustafa Aktaş ile birlikte Hendek kaymakamı Mustafa Ayhan, Hendek Belediye başkanı Ali İnci, merhumun meslektaşları ile birlikte Ak parti Hendek ilçe başkanı A.Kemal Sofu, Henderk Kuvayi Milliye onursal başkanı Rüştü Çürüksulu, ve ilçe halkı katılarak Küskü’yü son yolculuğuna uğurladılar. Merhumun eşi Halime Küskü’yü bu acı gününde yalnız bırakmayan arkadaşlarıda cami avlusuna gelerek cenaze namazını takip ettiler.

Cami bahçesinde taziyeleri kabul eden acılı eşi Halime Küskü, yaşlı gözlerle; “İyi bir eş müşfik bir babaydı. Ben ona olan hakkımı helal ettim. Allah gittiğine gücendirmesin”  sözleri cami avlusunda duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

Kocaeli emniyet müdürü  Hulusi Çelik, Sakarya il emniyet müdürü Mustafa Aktaş, Hendek kaymakamı Mustafa Ayhan, Hendek Belediye başkanı Ali İnci, merhumun eşi Halime Küskü’ye cami avlusunda taziyelerini ilettiler.

Merhumun cenazesi bugün ikindi  namazına müteakip ilçemiz büyük camide kılınan cenaze namazının ardından ilçemiz aile kabristanlığına defnedildi.

Bizimhendek ailesi olarak kardeşimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. AHMET ÇİLECİ Hendek aa 

ETİKETLER :
editör - 2013-12-03 17:06:38

teşekkür ederim sayın Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı Orhan Topçu çok naziksiniz.

orhan topcu - 2013-12-03 16:29:31

Ahmet bey,merhumun soyadı Küskü son mu?Yolculuğa uğurlama olarak gösterilmiş,biraz dikkat edelim,güzel Türkçemizi iyi kullanalım,siyasetçiler yapabilir ama siz gazeteciler yapmayın...

Diğer Haberler

 mesalegrup