bizimhendek.com
Advert
Advert

MUHTAR CESUR’UN EN MUTLU GECESİ

Hendek Kazimiye mahallesi muhtarı Mefaret-Fevzi Cesur ailesi, biricik kızı Ayşen’i komşuları Meryem-Sadi Öter çiftinin evladı Uğur ile dünya evine sokmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadılar.

MUHTAR CESUR’UN EN MUTLU GECESİ
MUHTAR CESUR’UN EN MUTLU GECESİ
Bu içerik 1143 kez okundu.
Reklam

   

 

    

Siyaset dünyasını buluşturan düğün

 

     HGM’ sosyal tesislerinde düzenlenen  düğüne bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya 25. Dönem milletvekili Ali İnci, MHP Sakarya milletvekili Zihni Açba, Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, Hendek  Ak parti ilçe başkanı Ali Kemal Sofu, MHP Hendek ilçe başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek Belediye meclis üyeleri, Sivil toplum örgütü başkan ve temsilcileri ile birlikte sevenleri katıldılar.

 

 

 

     Muhtar Cesur, cemiyetini onurlandıranlara teşekkür etti

     Sosyal tesis HGM’de evladının düğününü gerçekleştiren muhtar Cesur, cemiyetlerine iş yoğunluklarından dolayı katılamayıp telgraf ile tebriklerini ileten  Sakarya Ak Parti milletvekili Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ile birlikte cemiyetini onurlandıran herkese teşekkürlerini iletti.

 

 

 

    Toçoğlu, genç çiftlere mutluluk dileyerek Cumhuriyet altını hediye etti

    Cemiyete katılan siyasiler bir masa etrafında oturmak sureti ile birlik ve beraberlik mesajı verirlerken başka bir cemiyete katılmak için erken ayrılmak zorunda kalan Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, hediyesi Cumhuriyet altınını  kız babası muhtar Cesur’a  vererek genç çiftleri tebrik etti ve mutluluklar temennisinde bulundu. Başkan Toçoğlu’na mahalle muhtarlarının yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.  Hendek Şafak ailesi olarak genç çiftlerimize mutluluklar dileriz.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toyota Team bu hafta Hendek’te toplanacak
Toyota Team bu hafta Hendek’te toplanacak
	 Yeşilyurt Ticaret Merkezi Temel kazısına başlandı
Yeşilyurt Ticaret Merkezi Temel kazısına başlandı