Başkan Püsküllü personeliyle bir araya geldi
Şampiyona ilk tören okulunda yapıldı
Hendek Sanat Merkezi kursları başladı
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALARM ZİLLERİ!...
Bu haber 21 Kasım 2016, Pazartesi 11:08 tarihinde eklendi. 1077 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MUHTAR CESUR’UN EN MUTLU GECESİ

Hendek Kazimiye mahallesi muhtarı Mefaret-Fevzi Cesur ailesi, biricik kızı Ayşen’i komşuları Meryem-Sadi Öter çiftinin evladı Uğur ile dünya evine sokmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadılar.
     MUHTAR CESUR’UN EN MUTLU GECESİ    

 

    

Siyaset dünyasını buluşturan düğün

 

     HGM’ sosyal tesislerinde düzenlenen  düğüne bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya 25. Dönem milletvekili Ali İnci, MHP Sakarya milletvekili Zihni Açba, Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, Hendek  Ak parti ilçe başkanı Ali Kemal Sofu, MHP Hendek ilçe başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek Belediye meclis üyeleri, Sivil toplum örgütü başkan ve temsilcileri ile birlikte sevenleri katıldılar.

 

 

 

     Muhtar Cesur, cemiyetini onurlandıranlara teşekkür etti

     Sosyal tesis HGM’de evladının düğününü gerçekleştiren muhtar Cesur, cemiyetlerine iş yoğunluklarından dolayı katılamayıp telgraf ile tebriklerini ileten  Sakarya Ak Parti milletvekili Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ile birlikte cemiyetini onurlandıran herkese teşekkürlerini iletti.

 

 

 

    Toçoğlu, genç çiftlere mutluluk dileyerek Cumhuriyet altını hediye etti

    Cemiyete katılan siyasiler bir masa etrafında oturmak sureti ile birlik ve beraberlik mesajı verirlerken başka bir cemiyete katılmak için erken ayrılmak zorunda kalan Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, hediyesi Cumhuriyet altınını  kız babası muhtar Cesur’a  vererek genç çiftleri tebrik etti ve mutluluklar temennisinde bulundu. Başkan Toçoğlu’na mahalle muhtarlarının yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.  Hendek Şafak ailesi olarak genç çiftlerimize mutluluklar dileriz.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup