bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

MHP'li Bülbül; "Doğruları söylemek bizim görevimiz"

MHP İl Başkanı Levent Bülbül bugün habercilerin karşısına geçip Sakarya gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu

MHP'li Bülbül;
MHP'li Bülbül;
Bu içerik 578 kez okundu.

Adapazarı Şeker Fabrikası ile ilgili yaşanan olayları yine gündeme taşıyan Başkan Bülbül , Şeker Fabrikası ile ilgili yetkililerden cevap alamadıklarını belirterek, Bizim isimlerle meselemiz yok. Yaşanan hadiseler ciddi ölçüde şüphe uyandırıyor Herkes birbirini ele veriyor. Biz susarsak kim konuşacak? Herkes susmuş susturulmuş durumda dedi.

DOĞRULARI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

MHP İl Başkanı Levent Bülbül Adapazarı Şeker Fabrikası ile ilgili yaşanan olayları her hafta basın toplantına dile getirilmesine rağmen hala yetkililerden cevap alamadığını belirterek ''Bizim ne Ahmet Mülayimle, ne Ahmet Aya ile ne Ayhan Sefer Üstünle şahsi meselemiz yoktur. Ama bakıyoruz yaşanan hadiseler ciddi ölçüde şüphe uyandırıyor. Herkes birbirini ele veriyor. Biz susarsak kim konuşacak Herkes susmuş,susturulmuş durumda.

ÖZÜR DİLEMESİNİ DE BİLİRİZ

Birileri bunları dile getirmesi gerekiyor. Biz bunları dile getiriyoruz diye herhalde ayıp etmiş olmuyoruz. Gerçek ayıbı yapanlar hesap vermiyor, konuşmuyor. Ama biz bunları dile getirmekle Ne gereği var bunların gibilerinden bir eleştirilerle karşı karşıya geliyoruz. Biz doğruları söylemeye, doğru bildiklerimizi anlatmaya devam edeceğiz. Eğer bizim iddialarımızın karşısında karşı tarafın bir savunması varsa çıksın söylesin. Biz yanlış yaptığımız işlerden dolayı özür dilemesini de biliriz. Kimsenin şahsiyetiyle oynamak gibi bir niyetimiz bile yok  diye konuştu.

SUYA ZAM KABUL EDİLEMEZ

 

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Levent Bülbül suya yapılan yüzde 16,7lik zammı eleştirdi. Bülbül, Mevcut hali el yakarken bu zam kabul edilemez dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı haftalık basın toplantısı parti binasında gerçekleşti.

SASKİnin su zammını değinen Başkan Bülbül , Faturalar vatandaşın canını yakarken bunun üzerine yüzde 16,7lik zammın ön görülmüş olmasının neyle açıklayacağız! SASKİye yapılan yatırımlar vatandaşın sırtından sağlanacak su gelirleriyle mi yapılacak? Türkiyenin ekonomisi belli, emekliye yapılan zam belli. Enflasyon rakamlar yüzde 8ler seviyesinde. Bütün bu gerçekler ortada iken insanların açlık sınırların altında yaşarken insanların yaşamsal ihtiyacı olan suya bu kadar zam yapılmasını neyle izah edebiliriz. Bunu kabul etmek mümkün değildir. Acilen bu yanlışlıktan dönülmeli. Vatandaşlarımız tepkisini koymalı.. Bu su parası kabul edilemez. Mevcut hali el yakarken bu zammın kabulü mümkün değildir dedi.

İnşallah bedellerini ağır şekilde ödemeyiz

FETO operasyon kapsamında birçok kamu alanlarında çalışanların ihraç edildiğini belirten Bülbül, Bu meselenin en önemli noktası olan siyaset ayağına gelmemesi bizi endişeye sevk etmektedir dedi.

Bülbül, Bu yapıdan siyaset kurumundaki sızmalarla ilgili olarak gerekli mücadelenin yapılmamasının inşallah bedellerini ağır bir şekilde ödemeyiz. Bu FETO operasyonun topal bir şekilde devam etmesi yani siyaset kurumundan yokmuş gibi yapılması bizim gerçeğe ulaşmamızı engelleyemeyecektir. Operasyonlar bu şekilde devam ederse bu örgütün yapılandırılmasına gerçek manada bir darbe vurulamamış olacaktır. Bu noktada gerekenlerin acilen yapılması gerekir dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”