bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

HENDEK AKP UÇUŞA GEÇTİ

Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Kocaali ilçe teşkilatının da katılımı ile Bayrak tepe sosyal tesislerinde gerçekleştirdi.

HENDEK AKP UÇUŞA GEÇTİ
HENDEK AKP UÇUŞA GEÇTİ
Bu içerik 1065 kez okundu.

   

 Toplantının açılış konuşmasında konuşan Ak Parti Hendek İlçe Başkan'ı Ali Kemal SOFU " Komşu ilçe teşkilatlarımızı ilçemizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Daha önceki haftalarda Akyazı teşkilatımızı ilçemizde ağırlamıştık. Bu toplantılarımızı diğer ilçelerimiz ile devam ettireceğiz inşallah.

    Bizler siyaseti en güzel yer olan Ak Partide yapıyoruz. Bu ailenin içinde olmak bizler için ayrı bir onur. Bizleri en çok gururlandıran böyle bir davanın içinde böyle bir liderin arkasında  olmak. Bizler birçok şeyden feragat ediyoruz, fedakarlıklar yapıyoruz bunun tek karşılığı talip olduğumuz şey olan Allah'ın rızasıdır. Rabbim yaptığımız biz hizmetlerin karşılığını almamızı nasip etsin inşallah." diyerek sözlerini noktaladı.

    Sofu' dan sonra söz alan Ak Parti Kocaali İlçe Başkan'ı Basri Burak AK " İlçe Başkan'ımıza ve değerli yönetimine bizleri burada ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum. Bizlerde burada olmaktan onur duyduk. Siyaseten söylenecek ne varsa Ali Kemal Başkan söyledi. Bizler hizmet yolunda durmadan yolumuza devam edeceğiz inşallah." diyerek sözlerini noktaladı.           

   Toplantı çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

           

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ PARTİDE YAPRAK DÖKÜMÜ
İYİ PARTİDE YAPRAK DÖKÜMÜ
KUZEYLİ İNŞAATIN DÜZENLEDİĞİ İFTAR SOFRASI PROGRAMINA YOĞUN KATILIM
KUZEYLİ İNŞAATIN DÜZENLEDİĞİ İFTAR SOFRASI PROGRAMINA YOĞUN KATILIM