Başkan Püsküllü personeliyle bir araya geldi
Şampiyona ilk tören okulunda yapıldı
Hendek Sanat Merkezi kursları başladı
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALARM ZİLLERİ!...
Bu haber 24 Kasım 2016, Perşembe 09:09 tarihinde eklendi. 881 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HENDEK AKP UÇUŞA GEÇTİ

Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Kocaali ilçe teşkilatının da katılımı ile Bayrak tepe sosyal tesislerinde gerçekleştirdi.
HENDEK AKP UÇUŞA GEÇTİ    

 Toplantının açılış konuşmasında konuşan Ak Parti Hendek İlçe Başkan'ı Ali Kemal SOFU " Komşu ilçe teşkilatlarımızı ilçemizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Daha önceki haftalarda Akyazı teşkilatımızı ilçemizde ağırlamıştık. Bu toplantılarımızı diğer ilçelerimiz ile devam ettireceğiz inşallah.

    Bizler siyaseti en güzel yer olan Ak Partide yapıyoruz. Bu ailenin içinde olmak bizler için ayrı bir onur. Bizleri en çok gururlandıran böyle bir davanın içinde böyle bir liderin arkasında  olmak. Bizler birçok şeyden feragat ediyoruz, fedakarlıklar yapıyoruz bunun tek karşılığı talip olduğumuz şey olan Allah'ın rızasıdır. Rabbim yaptığımız biz hizmetlerin karşılığını almamızı nasip etsin inşallah." diyerek sözlerini noktaladı.

    Sofu' dan sonra söz alan Ak Parti Kocaali İlçe Başkan'ı Basri Burak AK " İlçe Başkan'ımıza ve değerli yönetimine bizleri burada ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum. Bizlerde burada olmaktan onur duyduk. Siyaseten söylenecek ne varsa Ali Kemal Başkan söyledi. Bizler hizmet yolunda durmadan yolumuza devam edeceğiz inşallah." diyerek sözlerini noktaladı.           

   Toplantı çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

           

ETİKETLER :
hayri - 2016-11-25 09:23:24

Arkadaşlar kusura bakmayın ama yanlış yoldasınız.AKP bu güzel ülkemizi ateş topuna döndürdü.Görün artık.Yeter.

Diğer Haberler

 mesalegrup