CHP’nin Hendek Kongresi de 2 Aralık’ta
ULUSLAR ARASI KARATE TURNUVASINDAN HABER VAR
Şampiyonlarımızı bağrımıza bastık
Geleceğin Şampiyonlarını Yetiştiriyoruz
Bu haber 28 Kasım 2016, Pazartesi 07:38 tarihinde eklendi. 646 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HENDEK AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı, Kasım ayı ilçe danışma meclis toplantısını gerçekleştirdi.
  HENDEK AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI  

     Dar kapsamlı olarak gerçekleştirilen toplantıya ilçe yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimleri, belediye Meclis üyeleri ve mahalle Başkan'ları katıldı. Toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal SOFU "Ülkemizin etrafı dört bir yandan düşmanlar tarafından sarılı sözü kurtuluş savaşından bu yana hiç bu kadar içini doldurmamıştı. Ancak ne mutlu bize ki bizler böyle bir davanın mensubu olarak, büyük bir liderin ardında bu mücadeleyi vermekteyiz. 

   İnsanı yaşatki Devlet yaşasın

    Ülkemize içeriden taşeron örgütler ile dışarıdan da çeşitli ekonomik enstrümanlar kullanarak operasyon yapma gayreti içerisinde olan üst akıl, bizleri yıldırtmaya kazanımlarımızdan vaz geçirmeye çalışıyor. Yılmadan, kazanımlarımızdan vazgeçmeden bu mücadelemize devam edeceğiz. Bizler üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğiz.  Bizler partimize ve liderimize yakışır bir şekilde makamlarımızı layıkı ile temsil etmemin gayreti içerisinde olacağız. İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın'  ilkesini şiar edinerek, tek amacımız ve temennimiz bu aziz hemşerilerimizin memnuniyeti ve Turkiye Cumhuriyetimizin kurum ve kuruluşlarından hak ettikleri hizmeti layıkıyla alabilmelerinin takipçisi olmaktır.

   Sofu'dan ilginç çıkış

  "Resmi veya sivil işini adam gibi yapmayan, görevini kötüye kullanan, görevi dışındaki konularla meşgul olup işinin hakkını vermeyen ve suç işleyen herkes yaptığının karşılığını görmelidir." diyerek sözlerini noktaladı. Toplantı partililer ile yapılan samimi sohbetin ardından sona erdi.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

ETİKETLER :
mustafa güler - 2016-11-28 18:31:28

"Resmi veya sivil işini adam gibi yapmayan, görevini kötüye kullanan, görevi dışındaki konularla meşgul olup işinin hakkını vermeyen ve suç işleyen herkes yaptığının karşılığını görmelidir."

NE GÜZEL DEDİN SEN ONU....ÖNCE SEN HESAP VERECEKSİN SENİN DÜZENİNİDE YIKACAK BİR SİVRİSİNEK VARDIR EZİK...

haluk - 2016-11-28 09:55:36
Bu güzel ülkemizi son 5 yılda ateş topuna döndürdünüz ya bu konuda tarihe geçeceksiniz.Buna sebep olanlarda günü gelince tarih önünde yargılanacaklar.Çünkü çok müslümanın birbirlerini boğazlamalarına vesile olmuşlardır.Bunların vebali çok büyüktür.
Diğer Haberler

 mesalegrup