bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

SOFU’DAN CHP’YE CEVAP GECİKMEDİ

Hendek CHP ilçe başkanı Reyhan Azak tarafından “ilçemizdeki Fetö’cülere neden dokunulmuyor” söylemine Hendek Ak parti ilçe başkanı Ali Kemal Sofu, Aralık ayı meclis toplantısı öncesi Bayraktepe tesislerinde düzenlenen grup toplantısından yanıt verdi. Sofu; “ Bilgi ve belgesi olanlar Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunsunlar.”

SOFU’DAN CHP’YE CEVAP GECİKMEDİ
SOFU’DAN CHP’YE CEVAP GECİKMEDİ
Bu içerik 1007 kez okundu.

   

 15 Temmuz darbe girişimine karşı aziz Milletimiz kendi iradesinin ve güçlü Liderinin arkasında güçlü bir şekilde durmuştur. 
    Yaşanan sürecin ehemmiyetini o günlerde anlayamamış olan muhalefet yazık ki konuyu hâlen idrak edememiş görünüyor. Fetö belasının ve darbeci zihniyetin sarmalından çıkış için Ülke genelinde OHAL ilan edilmiş ve Devletimizin konu ile ilgili olarak yaptığı çalışmalar devam etmektedir.
    Ancak bütün bunlara rağmen Fetö’nün “İlçemizde ki siyasi uzantılarına neden dokunulmuyor” diyerek sureci zan altında bırakmaya çalışanlar, eğer sürece bir şekilde katkıda bulunmak istiyor olsalardı ilgili kurumlara giderek bildiklerini anlatabilirlerdi.
    Kendilerine bir kez daha hatırlatmak isterim ki konu ile ilgili bildiğiniz bir bilgi veya suçlu varsa C.Savcılarımıza yapacağınız başvuru ile insanları zan altında bırakmak yerine, faydalı bir iş yapmış olursunuz.

 

CHP HENDEK İLÇE BAŞKANI NE DEMİŞTİ?

  15 Temmuz darbe girişiminin önlenmesinin ardından Hendek'te kamu görevlileri arasında açığa alınan, işten el çektirilen olmuştur. Birçok kamu görevlisi ve serbest meslek sahibi kişiler hakkında FETÖ tahkikatı açılmıştır.FETÖ'nün Hendek'teki siyasi bağlantılarına niçin dokunulmamaktadır. 

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”