bizimhendek.com
Advert
Advert

MUHTARDAN PÜSKÜLLÜ’YE DESTEK

Çetin kış şartlarının yaşandığı bu günlerde Hendek Belediyesi kış'a hazır olduğu gibi bazı kış şartlarının ağır geçtiği bölgelerde ( Köylerde) bulunan traktörleri organize ederek hizmete hazır hale getirmesi sevindirici ve örnek bir gelişme. .

MUHTARDAN PÜSKÜLLÜ’YE DESTEK
MUHTARDAN PÜSKÜLLÜ’YE DESTEK
Bu içerik 594 kez okundu.

 

  Bu konuyla ilgili olarak Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, geçen kış öncesi köy muhtarlarına seslenmiş ve " bu işe katkı sağlayan arkadaşlarımıza akaryakıt desteği vereceğiz" demişti. Başkan Püsküllü aynı sözünde... 

  Esentepe Mahallesi Muhtarımız Abdullah Serbest ve Mahalle sakinleri olarak, İlçemizde kardan kapanan yollar ve hizmet konusunda her şeyin Belediyeden beklenmemesi gerektiğini, halk olarak ellerinden gelen yardımı yaparak Belediyenin yükünü hafifletme ve çalışmalarının hızlanması adına her zaman hazır olduklarını tekrar dile getirdiler. Kendilerine teşekkür eder çalışmalarının devamlılığını dileriz.

   Kış şartlarının oldukça ağır geçtiği ilçemizde vatandaş ve belediye işbirliği bazı sorunların bertaraf edilmesinde çok önemli yer tutar. Biz Belediye olarak kar küreme ve yol açma çalışmalarına destek verecek olan her vatandaşımıza akaryakıt desteği veriyoruz. Hendek hepimizin. Sorunların her bir ucundan tuttuğumuzda, en çok birlik bütünlük ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günümüzde bazı muhtar arkadaşlarımızın durumdan vazife çıkartarak belediyemize  ve vatandaşlarımıza yardımcı olmaları ilçemiz adına güzel bir olay. Bizlere destek veren muhtarımızı  bir kez daha tebrik ediyor teşekkür ediyorum” diyerek “ ilçenin kalkınmasında, büyümesinde belediye vatandaş işbirliği önem arz eder, bu tutum ve davranışında diğer muhtarlarımıza örnek olmasını dilerim.”dedi.

 

   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAKAL, TAZİYE MESAJI YAYINLADI
SAKAL, TAZİYE MESAJI YAYINLADI
MHP ADAYI KABA, DEPREM’E DİKKAT ÇEKTİ
MHP ADAYI KABA, DEPREM’E DİKKAT ÇEKTİ