ÜNİVERSİTE KAMPÜSÜNE KONFERANS SALONU VE KÜTÜPHANE YAPILIYOR
Yaşlılarımızın hayır duasını aldılar
Büyüklerimize Hürmet, Kararımız Evet
Özel Çocuklardan  özel ziyaret
Bu haber 27 Aralık 2016, Salı 09:49 tarihinde eklendi. 255 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FIRAT KALKANI GAZİSİNE ZİYARET

Fırat Kalkanı Harekâtında yaralanan Hendekli Emre Akdağ’ı, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, baba ocağında ziyaret etti.
FIRAT KALKANI GAZİSİNE ZİYARET

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Garnizon Komutanı Yzb. Deniz Kün, Hendek Jandarma Karakol Komutanı Tğm. Ramazan Işıktepe, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Çizer ve Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz, aslen Hendek Dikmen Mahallesi’nden olan Astsb. Kd. Cvş. Emre Akdağ’ı Hendek Yeni Mahalle’deki baba ocağında ziyaret etti.

Akdağ’a geçmiş olsun dileklerinde bulunan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Gazi Akdağ’ın Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Fırat Kalkanı Harekâtı çerçevesinde cansiperane bir şekilde görev yaptığını dile getirerek “ Operasyonlar sırasında Şehit düşen Askerlerimiz, yaralılarımız ve Gazilerimiz var. En son gerçekleştirilen operasyon sonucunda da Hendekli hemşerimiz Astsb. Kd. Çvş. Emre Akdağ’da yaralanarak tedavi altına alındı ve tedavisinin ardından memleketine döndü. Allah’a şükür gazimizin sağlık durumu çok iyi, tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz “ Dedi.

Ziyaret sonunda Akdağ ve ailesi, Başkan Püsküllü ile beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup