bizimhendek.com
Advert
Advert

BELEDİYE ÇALIŞIYOR HENDEK GÜZELLEŞİYOR

Hendek Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Park ve Bahçeler birimine bağlı ekipler, ağaçların budama çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

BELEDİYE ÇALIŞIYOR HENDEK GÜZELLEŞİYOR
BELEDİYE ÇALIŞIYOR HENDEK GÜZELLEŞİYOR
Bu içerik 354 kez okundu.

Ekipler,  Muammer Sencer Caddesi, Osman Yılmaz Caddesi ve Zeki Cömert Parkı bölgesinde ağaç budama çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalarda, ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak, form vermek ve çiçeklenmenin miktar ve kalitesini yükseltmek için kasım ayından nisan ayına kadar yoğun olarak budama işleri yapılıyor. Gerçekleşen budama işlemlerinde, kuru ağaçlar, elektrik tellerine uzanan ağaç dalları, araç ile vatandaşların geçişini engelleyen dallar için gerekli işlemler yapılıyor. Bunların dışında kuru dalların budaması ve bakım işlemleri de yapılıyor.

    

Kasım ve nisan ayı arası rutin bakımlar yapılıyor

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “ Ekiplerimiz, ağaçlarla ilgili işlem yaparken tehlike arz eden kuru dalların budamasını ve bakım işlemlerini gerçekleştirip, ağaçta hastalık ve tehlikeli durum tespit edilirse ağacın bulunduğu alana göre de gerekli işlemleri yapıyorlar. Ekiplerimiz bu konuda gelen talepleri değerlendirirken önce teknik kontrollerini yapıp, tehlike arz eden bir durum var ise gerekeni yapıyorlar. Kasım ayından nisan ayına kadar ağaçların rutin budama işlemi devam ediyor. Bize gelen talepleri de en kısa sürede değerlendiriyoruz “ Dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşener “Cumhurbaşkanlığı adaylığım sürüyor” dedi
Akşener “Cumhurbaşkanlığı adaylığım sürüyor” dedi
CHP: Gündemimizde Gül diye bir isim yok
CHP: Gündemimizde Gül diye bir isim yok