2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 27 Aralık 2016, Salı 10:37 tarihinde eklendi. 275 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BELEDİYE ÇALIŞIYOR HENDEK GÜZELLEŞİYOR

Hendek Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Park ve Bahçeler birimine bağlı ekipler, ağaçların budama çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.
BELEDİYE ÇALIŞIYOR HENDEK GÜZELLEŞİYOR

Ekipler,  Muammer Sencer Caddesi, Osman Yılmaz Caddesi ve Zeki Cömert Parkı bölgesinde ağaç budama çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalarda, ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak, form vermek ve çiçeklenmenin miktar ve kalitesini yükseltmek için kasım ayından nisan ayına kadar yoğun olarak budama işleri yapılıyor. Gerçekleşen budama işlemlerinde, kuru ağaçlar, elektrik tellerine uzanan ağaç dalları, araç ile vatandaşların geçişini engelleyen dallar için gerekli işlemler yapılıyor. Bunların dışında kuru dalların budaması ve bakım işlemleri de yapılıyor.

    

Kasım ve nisan ayı arası rutin bakımlar yapılıyor

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “ Ekiplerimiz, ağaçlarla ilgili işlem yaparken tehlike arz eden kuru dalların budamasını ve bakım işlemlerini gerçekleştirip, ağaçta hastalık ve tehlikeli durum tespit edilirse ağacın bulunduğu alana göre de gerekli işlemleri yapıyorlar. Ekiplerimiz bu konuda gelen talepleri değerlendirirken önce teknik kontrollerini yapıp, tehlike arz eden bir durum var ise gerekeni yapıyorlar. Kasım ayından nisan ayına kadar ağaçların rutin budama işlemi devam ediyor. Bize gelen talepleri de en kısa sürede değerlendiriyoruz “ Dedi. 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup