Hendek’te ağaçlar budanıyor
VALİ BALKANLIOĞLU 2.OSB'DE
Püsküllü'nün personel buluşmaları devam ediyor
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bu haber 29 Aralık 2016, Perşembe 12:33 tarihinde eklendi. 764 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP’nin yeni Kaymakam’dan ricası

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarında sendikal farklılıklardan dolayı ayrımcılık yapılmaması gerektiğini ifade ederek, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’dan bu anlamda adaleti tesis etmesini istedi.
MHP’nin yeni Kaymakam’dan ricası Babaoğlu, beraberinde belediye meclis üyeleri ve parti yöneticileriyle Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’ı ziyaret etti. Kısa süre önce Hendek’te göreve başlayan Burhan’a hayırlı olsun dileğinde bulunan Babaoğlu, Hendek’le ilgili bazı tespit ve sorunları dile getirdi.

Ziyaretle ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Babaoğlu, “Ülkemizin her zamankinden de fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Devleti temsil eden yeni Kaymakamımıza öncelikle hayırlı olsun dileğinde bulunduk. İlçemizle ilgili sorunlardan biri kamu kurum ve kuruluşlarında sendikal farklılıklardan dolayı ayrımcılık yapılmasıdır. Buna karşı durulması gerektiğini ifade ettik. Neticede devleti temsil eden Kaymakamdır ve burada adaleti sağlayacak olanda kendisidir. Gayet pozitif geçti. Samimi ve içten karşılandık” dedi.

Babaoğlu ve ekibi daha sonra Hendek İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Deniz Kün’ü de ziyaret etti. Serkan KÖSE

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup