bizimhendek.com
Advert
Advert

MHP’nin yeni Kaymakam’dan ricası

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarında sendikal farklılıklardan dolayı ayrımcılık yapılmaması gerektiğini ifade ederek, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’dan bu anlamda adaleti tesis etmesini istedi.

MHP’nin yeni Kaymakam’dan ricası
MHP’nin yeni Kaymakam’dan ricası
Bu içerik 797 kez okundu.

Babaoğlu, beraberinde belediye meclis üyeleri ve parti yöneticileriyle Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’ı ziyaret etti. Kısa süre önce Hendek’te göreve başlayan Burhan’a hayırlı olsun dileğinde bulunan Babaoğlu, Hendek’le ilgili bazı tespit ve sorunları dile getirdi.

Ziyaretle ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Babaoğlu, “Ülkemizin her zamankinden de fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Devleti temsil eden yeni Kaymakamımıza öncelikle hayırlı olsun dileğinde bulunduk. İlçemizle ilgili sorunlardan biri kamu kurum ve kuruluşlarında sendikal farklılıklardan dolayı ayrımcılık yapılmasıdır. Buna karşı durulması gerektiğini ifade ettik. Neticede devleti temsil eden Kaymakamdır ve burada adaleti sağlayacak olanda kendisidir. Gayet pozitif geçti. Samimi ve içten karşılandık” dedi.

Babaoğlu ve ekibi daha sonra Hendek İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Deniz Kün’ü de ziyaret etti. Serkan KÖSE

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23 Nisan coşkusu… Çocuklar eğleniyor
23 Nisan coşkusu… Çocuklar eğleniyor
Serkan Köse yazdı: Bahçeli’ye bu öfke niye?
Serkan Köse yazdı: Bahçeli’ye bu öfke niye?