bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK YENİ BİR YILA DAHA MERHABA DEDİ.

19.700 KAYITLI ÜYESİ OLAN HENDEK AKP İÇERİSİNDE FETÖ'CÜ VAR MI YOK MU?HEPSİ SALI GÜNÜ HENDEK ŞAFAK'TA... Gazeteniz Hendek Şafak 3 Ocak 2017 Salı günü okuyucularımızla buluşacak. 451. Sayısını yayınlayacağımız gazetemizde ilçe siyasetinden kültürel etkinliklere, spordan kutlamalara, açılışlardan röportajlara kadar değişik konuların işlendiği gazeteniz Hendek Şafak’ı Salı günü bayinizden ÜCRETSİZ İSTEMEYİ LÜTFEN unutmayınız.

GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK YENİ BİR YILA DAHA MERHABA DEDİ.
GAZETENİZ HENDEK ŞAFAK YENİ BİR YILA DAHA MERHABA DEDİ.
Bu içerik 450 kez okundu.

 

    Ülkemizin beka sorunu yaşadığı bu acı günlerin 2016 yılı itibarı ile son bulmasını temenni ediyor, gireceğimiz 2017 yılının insanlığa, İslam alemine, bölgemize ve ilçemize barış, huzur getirmesini cenabı hak’tan niyaz ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle  Allah yuvalarımıza sağlık ve huzur versin.

   2002 Mayıs ayının ilk haftasında başladığımız yayın hayatımızın üzerinden 15 yıl geçti. Acı ve tatlı olayları yaşadık, yaşadıklarımızı tarihe not düştük. Bildiğiniz üzere yazılı basın gazetelerin hayatta kalmalarının  olmazsa olmazı resmi ilanlardır. İlçemiz Büyükşehir yasası doğrultusunda alt belediye statüsünde olduğundan resmi ilan alamıyoruz. Bu cihetle gazetemizin yaşaması siz değerli okuyucularımızın vereceği reklamlarla ayakta kalabilecektir. Gazetecilik anlayışımızda öncelikli hedefimiz doğru haberi en hızlı bir şekilde okuyucumuza ulaştırmayı şiar edindik. Dolayısı ile bakıldığında görülecektir ki biz sayfaları reklamlarla dolu bir gazete değiliz.  Haberden çok reklam içerikli bir gazetecilik anlayışına da taraf değiliz.

   Yayın hayatımız boyunca (masuniyet karinesi) ilkesine her zaman saygı gösterdik.  Kimsenin suçluluğu yargı kararı ile sabit olmadıkça suçlu ilan edecek yayınlardan hep kaçındık ve çizgimiz bu şekilde devam edecektir.

   Mesleğimizin gerektirdiği “emek en kutsal haktır” ilkesi ışığında hiçbir meslektaşımızın emeğine ortak olmak bir yana intihal yapmadık. 15 yıldır yağmur, çamur, kar dinlemeden ilçemizin sesini dünyaya duyurmak adına vermiş olduğumuz bu mücadelede bizlere vereceğiniz reklamlarla gazetemizin  yayın akışının kesintisiz bir şekilde  süreceğine, bizlerin çalışma şevkine katkı sağlayacağına gönülden inanıyor 2017 yılınızı tebrik ediyoruz.  haber kutsal reklam ücrete tabidir. 

   Hendekli olmak AYRICALIK, Hendek’e hizmet etmek İBADETTİR.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ PARTİDE YAPRAK DÖKÜMÜ
İYİ PARTİDE YAPRAK DÖKÜMÜ
KUZEYLİ İNŞAATIN DÜZENLEDİĞİ İFTAR SOFRASI PROGRAMINA YOĞUN KATILIM
KUZEYLİ İNŞAATIN DÜZENLEDİĞİ İFTAR SOFRASI PROGRAMINA YOĞUN KATILIM