Başkan Püsküllü personeliyle bir araya geldi
Şampiyona ilk tören okulunda yapıldı
Hendek Sanat Merkezi kursları başladı
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALARM ZİLLERİ!...
Bu haber 02 Ocak 2017, Pazartesi 11:45 tarihinde eklendi. 1374 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SOFU DOBRA DOBRA…

AKP İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu'nun gündeme dair çarpıcı açıklamalarını usta gazeteci Serkan Köse kaleme aldı
SOFU DOBRA DOBRA… -İnşaat harçlarının yüksek olduğu doğrudur. Diğer ilçelerin ortalamaları da göz önünde tutularak değer tespiti yapılması lazım ancak takdir belediyemizin

-Hendek'te 19 bin 700 üyemiz var. Tüm üyeleri taradık. FETÖ'den dolayı alınan ya da bu örgütle ilişkisi olan üyemize rastlamadık

-Yeni Anayasa için referanduma hazırız. MHP'li hemşerilerimizin de desteğiyle, Hendek'te yüzde 80 oranında oy hedefliyoruz

Siyasetten çok tartışılan Hendek Devlet Hastanesi’ne…

Serkan Köse sordu, Başkan Sofu cevapladı.

Hendek Şafak Gazetesi yarın çıkıyor. Bayilerden ve dağıtım elemanından ücretsiz temin edebilirsiniz. 

ETİKETLER :
Süleyman - 2017-01-05 09:08:08
aynı partiye mensupolan ilçe başkanının belediye başkanını kötülemesi, biryerlerini yırtan meclis üyesini haklı çıkartırcasına açıklamada bulunan ilçe başkanı hala görevde durabiliyorsa pes doğrusu
Dobra Dobra - 2017-01-03 11:34:48

Milli bayramlar yasaklandı.

Her şeye zam üstüne zam yapıldı. Milli Ordumuza kumpas kurulmasına göz yumuldu.Kumpas davalarında, “ben bu davaların savcısıyım” denildi. PKK terör örgütü ile Habur rezaleti yaşatıldı. “Analar artık ağlamayacak” dediler bir yılda 800 asker ve polisimiz şehit oldu. Şimdi de “Ne mutlu onlara, evlatları şehit oldu” dediler.

Terörist başı ile İmralı’da, PKK terör örgütü ile Oslo ve Kandil’de, PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile Dolmabahçe’de görüştüler. Gazeteciler, aydınlar ve yazarlar tutuklandı. Halk, bizden olan ve olmayan diye kutuplaştırıldı.“Her türlü milliyetçiliği ayaklarımızın altına aldık.” denildi. Atatürk’ü bilinçli olarak itibarsızlaştırmak adına hakaret ve küfür dahil her şey yapıldı.

Cumhuriyetimizin temel değerlerini yok etmek için ne gerekiyorsa yapıldı. “Dindar ve kindar bir nesil yetiştireceğiz” denilerek, dini ve gerici esaslara dayalı bir milli eğitim modeli dayatılmak istendi.Eğitimde dünyanın en geri kalmış ülkeleri seviyesine indirildik. Bıraktık uçağı ve otomobili ve cep telefonunu; yerli üretim bir kol saati bile yapamadık. Üretim değil tüketim toplumu haline getirildik. İşsizlik had safhaya çıktı.

Esnaf, işçi, memur, köylü ve emekliler ile gençlerimiz perişan edildi.

Şimdi hangi yüzle, MHP'ni destekleyen milliyetçi görüş sahibi Hendeklilerden destek istiyorsun?

Ülkemize yaşattığınız bunca acıya rağmen sıkılmadan "MHP'li hemşehrilerimizin desteği ile %80 oyu hedefliyoruz" diyorsun. sadece yukarıda yazdıklarım size bırak MHP,CHP'yi AKP'li olanların bile size destek vermemesi için yeter de artar bile.

Halkın aklı ile alay etmeyin.

Sami - 2017-01-03 10:50:14

“Çözüm süreci başladı. Anaların gözyaşları dindi."

“Terör örgütü ile görüşmedik.”

“Komşularla sıfır sorun.”

“Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirtmeyiz.”

“Kobaniye, Kürdistan’a selam olsun.”

“OHAL kalktı. Baskılar bitti. Köyümde özgürce dolaşıyorum.”

"Onlar konuşur, AKP YAPAR." diye yazılı afişleri her yere astıran ve bu sözleri söyleyen siz değil misiniz?

İşte ülkeyi getirdiğiniz durum. Size destek mestek yok.Başka kapıya.

Yeşim - 2017-01-03 10:19:25

Bir kişinin "İSTİKBALİ" değil,Vatanın "İSTİKLALİ" söz konusu olduğunda, milliyetçi Hendekliler, kime destek vereceğini veya vermeyeceğini çok iyi bilir.

"BİZ HER TÜRLÜ MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLARIMIZIN ALTINA ALDIK" diyenlerin kalkıp bu gün Milliyetçilerden destek istemesi kadar komik bir şey olamaz. İnsanda biraz utanma olur.

Rıdvan - 2017-01-02 17:45:30

12 Eylül 2010 yılında yapılan Anayasa Referandumu öncesinde; bir tarafında sözde açılım kepazeliği adı altındaki Habur rezaletinin, diğer tarafında 2009 yılında Hendek Belediye Başkanının, bir kısım sivil toplum kuruluşu üyeleriyle yapmış olduğu Diyarbakır gezisinde, Osman Baydemir denilen, memleketin bölünmesi noktasında görüşleri herkes tarafından bilinen belediye başkanına yaptıkları ziyarette, birbirlerine plaket verip gül aldıkları, çiçekleri beraber tuttukları ve birbirlerine jestler yaptıkları dönemin fotoğrafının yayınlandığı afişi mahkeme kararı ile kaldırttığınız günleri unuttuk mu sandınız?

Bu nedenle de Milliyetçi görüşe sahip Hendek halkı olarak size kesinlikle destek vermeyeceğiz.

Diğer Haberler

 mesalegrup