bizimhendek.com
Advert
Advert

ESKİ BAKAN ERCAN’DAN SİTEM DOLU SÖZLER

1995 yılında gündeme gelen caminin inşaatı öncesinde kendisine ait arsayı vermek sureti ile cami inşaatının başlanmasına vesile olan Hendek’in yetiştirdiği önemli siyasetçilerden eski Devlet bakanı Nevzat Ercan’ı telefonla arayarak isim değişikliği konusunda görüşlerini aldık. Ercan, İsim değişikliği olayını yeni duyduğunu belirterek sitemini dile getirdi.

ESKİ BAKAN ERCAN’DAN SİTEM DOLU SÖZLER
ESKİ BAKAN ERCAN’DAN SİTEM DOLU SÖZLER
Bu içerik 3428 kez okundu.
Reklam

     

Ercan şunları söyledi:  “ Ne yapalım değiştirmişlerse değiştirmişler. Birilerinin adını dağlara taşlara veriyorlar. Allah indinde de değiştirecekler mi yani, biz hayır yaptık. Bize olan husumet ne onu anlayamıyorum. Allah ıslah etsin. Yine de iyiliklerini isterim, iyi olsunlar, onlar mutlu olsunlar. O öyle kalır mı? Onların dedikleri gibi olur mu? Bakacağız bakalım. Birilerinin mahallede, sokakta, caddede ismi var. Dernek yönetimi böyle bir karar almış onların böyle bir yetkileri de yok. Ben demedim ki benim ismimi verin diye.

    Bu yapılan yakışmadı

    Şimdi 20 senedir o isim orada duruyor. Allah’ın indin den de mi indirecekler?  Allah inşallah kabul eder onu da Allah bilir. Bu nasıl insanlık onu anlayamadım. Herkes yine de iyi olsun mutlu olsun. Her dernek yönetimi değişince böyle mi olacak? Benim kalbimi kırdıktan sonra namaz mı kılacak onu değiştirenler? Ben buna müstehak değilim. Bu memlekete hizmet etmiş bir insanım. Etmemiş diyenlerde olur onlara da saygı duyarım. Ama bu yapılan yakışmadı. Söyleyecek bir şey bulamıyorum.”   AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOCA REİS İSMAİL ÇAKMAK VEFAT ETTİ.
KOCA REİS İSMAİL ÇAKMAK VEFAT ETTİ.
Berberlerde sonuç değişmedi: Çilek’le devam
Berberlerde sonuç değişmedi: Çilek’le devam