CHP’nin Hendek Kongresi de 2 Aralık’ta
ULUSLAR ARASI KARATE TURNUVASINDAN HABER VAR
Şampiyonlarımızı bağrımıza bastık
Geleceğin Şampiyonlarını Yetiştiriyoruz
Bu haber 09 Ocak 2017, Pazartesi 08:54 tarihinde eklendi. 355 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

Sakarya Büyükşehir Belediyesi başkan vekili Şenay sakal, 10 Ocak Gazeteciler günü münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı. Sakal mesajında;
ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM  

“Dünya literatürüne baktığımızda basın dördüncü güç olarak kabul görmüş ve yerini almıştır. Gazetecilik, doğru haber, özgür yorum, eleştiri özgürlüğü esasları dairesinde gerçekleştirildiğinde demokrasinin gelişmesi ve devamlılığının sağlanmasında, toplumsal denetimin etkinleştirilmesinde çok önemli fonksiyonlara sahiptir.

   Kuşkusuz bu işlevlerin yerine getirilmesinde, genel yayın müdüründen muhabirine, mizanpajcısından fotoğrafçısına, haber oluşturup iletilmesi aşamasındaki her bir çalışanın şüphesiz yararlı katkıları ve büyük emeği vardır.
 
   Bu duygu ve düşüncelerle; Basın Meslek İlkeleri doğrultusunda görev yapan tüm basın-yayın çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarı dolu uzun bir meslek yaşamı diliyor, iyiye, doğruya, güzele, barışa ulaşmak için, insanlığa hizmet etmek için çalışıp normal yaşam ve görevi başında ebediyete intikal eden kıymetli basın çalışanlarımızı da şükranla ve rahmetle anıyor, 'Çalışan Gazeteciler Günü'nü' kutluyorum.

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup