bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

MİLLETVEKİLİ ÜSTÜN’DEN HEM ÖZELEŞTİRİ HEM UYARI GELDİ

Milletvekili Üstün boş salona konuştu. HAKEM DÜDÜĞÜ ÇALDI MAÇ BİTTİ! Hendek Ak parti ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu Mayıs ayı olağan istişare toplantısı Hendek Rasim paşa kültür merkezinde yapıldı. Salonun yarısının boş olması dikkat çekti. İstişare toplantısına katılan az sayıda vatandaşa hitap eden Sakarya Ak Parti milletvekili Ayhan Sefer Üstün, konuşmasında Sakarya ve Hendek genelinde referandum sonuçlarının olumlu olduğuna dikkat çekerken referandumun baş aktörü konumunda olan MHP’ye ve MHP’li seçmene teşekkür etmemesi dikkat çekti.

MİLLETVEKİLİ ÜSTÜN’DEN HEM ÖZELEŞTİRİ HEM UYARI GELDİ
MİLLETVEKİLİ ÜSTÜN’DEN HEM ÖZELEŞTİRİ HEM UYARI GELDİ
Bu içerik 694 kez okundu.
   
     Belediyemiz aralıksız çalışıyor
    Toplantı divanın oluşmasının ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Hendek Ak parti ilçe, kadınlar  ve gençlik kolu başkanları 16 Nisan referandumuna yönelik birer konuşma  yaparlarken Hendek Belediye başkan yardımcısı Sinan Baylan’da Hendek Belediyesinin faaliyetlerini anlattı. 16 Nisan referandumu öncesinde yapılan çalışmalar slayt eşliğinde sunuldu.  Son konuşmacı olarak kürsüye gelen Sakarya Ak parti milletvekili Ayhan Sefer Üstün, konuşmasına muhalefeti hedef alan sözleriyle başladı. 
    Üstün; “ maç bitti hakem düdüğü çaldı, bundan sonra önümüze bakalım kısır çekişmelere girmeyelim” dedi. 
 
 
 
   Vatandaş bize  %51.6 ile derin mesajlar verdi
   Salonun yeterince dolu olmadığını gören milletvekili Üstün,  salonun boşluğunu anneler günü Sakaryasporun şampiyonluk müsabakası ve havanın rehavetine bağlayarak geçiştirdi. Bütün konuşmasını  16 Nisan referandumu üzerine kuran Üstün; “ referandum seçimlerinde alınan % 51. 6 lık sonuç bizlere derin mesajlar veriyor. Bu nedenle bu sonuçları iyi okumalı hizmete odaklanmalıyız. Bu sonuç bize 2019 başkanlık seçimlerinde yetmeyebilir. Dahası 2019 yılına kadar geçen  süre içerisinde mecliste uyum yasaları seçim yasaları çıkartacağız.. Bunun için 330 oya erişmemiz lazım. Bizim vekil sayımız buna yeterli değil ancak MHP ile birlikte hareket ederek bunu başarabiliriz. 
 
 
 
     Kendimizi çek edelim
   Bu nedenle başta Ak parti teşkilatları olmak üzere millet vekillerimiz, belediye başkanlarımız , parti yöneticilerimiz her zamankinden daha çok çalışmalı vatandaşlara güler yüzle yaklaşmalı, kırıcı ve üstünlük ifade eden sözlerden ve davranışlardan kaçınmalıyız. Yani bir anlamda bizler referandum seçimlerini iyi okumalı, kendimizi bilgisayar deyimi ile çek etmeliyiz.  Aksi takdirde 2019 yerel seçimlerinde vatandaş demokratik hakkını kullanır ve bizi sandıkta bırakır” diyerek hem özeleştiride bulundu hem de uyarıda.
 
 
   
 
      
 
         
 
         
 
    Referandumda %90 üzeri oy alınan mahalle muhtarları ve mahalle temsilcilerine 24 ayar plaket
    Hendek Ak Parti ilçe istişare toplantısında konuşmaların ardından, ilçemiz bazında % 90üzerinde referandumda oy alınan mahallelerden  yaklaşık 12 mahalle muhtarına ve 12 mahalle temsilcilerini yaptıkları çalışmalara bağlı olarak alınan oylardaki başarının müsebbibi olarak görerek plaketle ödüllendirdi ise de plaket ile ödüllendirilen mahalle muhtarlarının katılmaması da oldukça dikkat çekti.  İstişare toplantısı plaket töreninin ardından sona erdi.          AHMET ÇİLECİ-HENDEK
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”