bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

SPORSEVERLERDEN TURNUVA KOMİTESİNE BÜYÜK TEPKİ

İlçemizde 13 yıldır düzenlenen kaymakamlık Futbol Turnuvasında ilçe halkına reva görülenler sporseverleri çileden çıkartıyor.

SPORSEVERLERDEN TURNUVA KOMİTESİNE BÜYÜK TEPKİ
SPORSEVERLERDEN TURNUVA KOMİTESİNE BÜYÜK TEPKİ
Bu içerik 783 kez okundu.

   

Eksiklikler üst düzeyde

    Bu yıl 21  takımın yarıştığı turnuvada yaşanabilecek sakatlıklar ve sağlık sorunlarına acil müdahale edebilecek bir sağlık ekibi ve ambulansın bulunmayışı, turnuvaya katılan takım oyuncularının yeterli soyunma odası imkanı varken birinin kapı çerçeve ve cam iskeletleri ile doldurulması karşısında  tek soyunma odasına mahkum edilmesi , bu nedenle futbolcuların forma giyimlerini araçlar içerisinde yapmaları, geç vakte sarkan müsabakalarda  aydınlatma sisteminin yetersizliği  ve hepsinden önemlisi turnuvaya her  akşam yaklaşık 250-300 futbolseverin takip etmesine karşılık tuvaletlerin girilemez derecede pis olması ve sularının akmıyor olması  turnuvaya damga vurdu.

SOYUNMA ODASI:1

 

SOYUNMA ODASI:2

    Sporseverler haksız mı?

     Çok sayıda futbolsever  yaşadıklarını gazetemize anlatarak yaşanan bu eksiklikleri ilçe halkına reva görenlere sitemlerini  “ turnuva temsilcileri bunları nasıl görmezler?” diyerek sitem ve şikayetlerini  ifade ettiler.  

   Sporseverler;  “turnuvanın düzenlenmesi ve geleneksel hale getirilmesine kadar güzel ise turnuvaya ev sahipliği yapan idarenin ve turnuva komitesinin vurdum duymazlığı akıl alır gibi değil. Yaşanan bu olumsuzluklar turnuvaya gölge düşürüyor.” Diyerek sporseverlere reva görülen bu duruma isyan ediyorlar.

     NOT: Geçmiş yıllarda düzenlenen turnuvalarda görmeye alışık olduğumuz bayan futbolseverler her ne kadar bu yılki turnuvaya ilgi göstermemiş olsalar  da  bayan futbolseverlerinde turnuvayı takip etmediklerini  söyleyemeyeceğimiz  gibi bayan futbolseverleri  yok sayamayız. Bu nedenle büyük ihtiyaç olan tuvaletlerin içler acısı halini ( FACEBOOK ÜZERİNDEN AHMET ÇİLECİ VE HENDEK ŞAFAK ADRESİ ÜZERİNDEN) videomuzdan izleyebilirsiniz. Karar kamuoyunun.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”