Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 17 Mayıs 2017, Çarşamba 11:03 tarihinde eklendi. 644 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SPORSEVERLERDEN TURNUVA KOMİTESİNE BÜYÜK TEPKİ

İlçemizde 13 yıldır düzenlenen kaymakamlık Futbol Turnuvasında ilçe halkına reva görülenler sporseverleri çileden çıkartıyor.
   SPORSEVERLERDEN TURNUVA KOMİTESİNE BÜYÜK TEPKİ    

Eksiklikler üst düzeyde

    Bu yıl 21  takımın yarıştığı turnuvada yaşanabilecek sakatlıklar ve sağlık sorunlarına acil müdahale edebilecek bir sağlık ekibi ve ambulansın bulunmayışı, turnuvaya katılan takım oyuncularının yeterli soyunma odası imkanı varken birinin kapı çerçeve ve cam iskeletleri ile doldurulması karşısında  tek soyunma odasına mahkum edilmesi , bu nedenle futbolcuların forma giyimlerini araçlar içerisinde yapmaları, geç vakte sarkan müsabakalarda  aydınlatma sisteminin yetersizliği  ve hepsinden önemlisi turnuvaya her  akşam yaklaşık 250-300 futbolseverin takip etmesine karşılık tuvaletlerin girilemez derecede pis olması ve sularının akmıyor olması  turnuvaya damga vurdu.

SOYUNMA ODASI:1

 

SOYUNMA ODASI:2

    Sporseverler haksız mı?

     Çok sayıda futbolsever  yaşadıklarını gazetemize anlatarak yaşanan bu eksiklikleri ilçe halkına reva görenlere sitemlerini  “ turnuva temsilcileri bunları nasıl görmezler?” diyerek sitem ve şikayetlerini  ifade ettiler.  

   Sporseverler;  “turnuvanın düzenlenmesi ve geleneksel hale getirilmesine kadar güzel ise turnuvaya ev sahipliği yapan idarenin ve turnuva komitesinin vurdum duymazlığı akıl alır gibi değil. Yaşanan bu olumsuzluklar turnuvaya gölge düşürüyor.” Diyerek sporseverlere reva görülen bu duruma isyan ediyorlar.

     NOT: Geçmiş yıllarda düzenlenen turnuvalarda görmeye alışık olduğumuz bayan futbolseverler her ne kadar bu yılki turnuvaya ilgi göstermemiş olsalar  da  bayan futbolseverlerinde turnuvayı takip etmediklerini  söyleyemeyeceğimiz  gibi bayan futbolseverleri  yok sayamayız. Bu nedenle büyük ihtiyaç olan tuvaletlerin içler acısı halini ( FACEBOOK ÜZERİNDEN AHMET ÇİLECİ VE HENDEK ŞAFAK ADRESİ ÜZERİNDEN) videomuzdan izleyebilirsiniz. Karar kamuoyunun.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

ETİKETLER :
Fenasi - 2017-05-17 23:16:54

Peki turnuvada illaki takım başına ücret alınıyordur o zaman bu para nereye harcanıyor.Allah korusun kalp krizi olsa acil müdahale edecek personel yok.tüm takımlara başarılar

Ercanbirinci - 2017-05-17 19:47:21

Çok doğru abicim okadar insanın takip etdigi turnuva açısından üzüntü verici bir durum.tsk

Ferhan - 2017-05-17 19:33:05

Yıllardır orada turnuva oluyor 

Sadece orman işletme değil kamu kurumlarının hiçbirinin bir faydasi yok .. Sadece uyduruk bir kafes ile turnuva mi olur... Sakatlıklar bile sert oynama değil de saha zemini kaynaklı ... Gidin adada olgunlar turnuvasını seyredin... Hakemler turnuvaya gelmemeye başladı ... Artık düşünün..

Ayhan - 2017-05-17 19:14:22
Komşu olaya duyarlı olduğunu birkez daha kanıtladın tebrik ediyorum
tahsin - 2017-05-17 12:52:30
harbiden öyleyse yazıklar olsun orman işletmesine
Diğer Haberler

 mesalegrup