bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

HALKIMIZIN EFENDİSİ DEĞİL HİZMETKARIYIZ

Ali Kemal Sofu’dan ata sporu eğitimi Ecdadımızın savaş meydanlarında kullandığı kılıç, kalkan, gürz, ok ve yaydaki ustalığı Hristiyan alemince çok iyi biliniyor, mümkünse Osmanlı askerleri ile yüz yüze bire bir mücadeleden kaçınıyorlardı. Günümüzde şartlar değişti, teknolojik üstünlük her şeyin üstünde.

HALKIMIZIN EFENDİSİ  DEĞİL HİZMETKARIYIZ
HALKIMIZIN EFENDİSİ  DEĞİL HİZMETKARIYIZ
Bu içerik 1010 kez okundu.

   

Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum

    İlçemiz Muammer Sencer caddesinde kurulan stantlardaki  yayla ok atma reyonunda Hendek Ak parti ilçe başkanı  Ali Kemal Sofu’yu oğluna yay kullanmasını öğretirken fotoğrafladık. Yayı nasıl tutacağını, oku nasıl hedefe nişanlayacağını  büyük oğluna öğreten Sofu, “ Bu yıl çok daha zengin bir Ramazan ayı gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımıza yönelik oyun sahalarının bulunuyor olması, her gece Nasrettin hoca ve program dahilinde Hacivat-Karagöz perde oyunları çocukların ilgisini çekiyor. Çocuklarını mutlu gören ailelerde onların sevincine ortak oluyorlar.  İlçemize bu zenginliği kazandıran Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

     Efendi değil hizmetkarız

   Sofu, gündüzleri siyasi çalışmalara aralıksız devam ettiklerinin altını çizerek;  “ ilçemizi ziyaret eden vekillerimizle birlikte hazırladığımız plan ve program çerçevesinde vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, eleştirilerini dinliyor, not alıyoruz. Bizler halkımıza efendilik yapan değil halkımızın hizmetkarı olan siyasetçileriz” diyerek mesaj göndermeyi ihmal etmedi. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”