O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
Bu haber 05 Haziran 2017, Pazartesi 09:31 tarihinde eklendi. 864 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HALKIMIZIN EFENDİSİ DEĞİL HİZMETKARIYIZ

Ali Kemal Sofu’dan ata sporu eğitimi Ecdadımızın savaş meydanlarında kullandığı kılıç, kalkan, gürz, ok ve yaydaki ustalığı Hristiyan alemince çok iyi biliniyor, mümkünse Osmanlı askerleri ile yüz yüze bire bir mücadeleden kaçınıyorlardı. Günümüzde şartlar değişti, teknolojik üstünlük her şeyin üstünde.
   HALKIMIZIN EFENDİSİ  DEĞİL HİZMETKARIYIZ    

Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum

    İlçemiz Muammer Sencer caddesinde kurulan stantlardaki  yayla ok atma reyonunda Hendek Ak parti ilçe başkanı  Ali Kemal Sofu’yu oğluna yay kullanmasını öğretirken fotoğrafladık. Yayı nasıl tutacağını, oku nasıl hedefe nişanlayacağını  büyük oğluna öğreten Sofu, “ Bu yıl çok daha zengin bir Ramazan ayı gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımıza yönelik oyun sahalarının bulunuyor olması, her gece Nasrettin hoca ve program dahilinde Hacivat-Karagöz perde oyunları çocukların ilgisini çekiyor. Çocuklarını mutlu gören ailelerde onların sevincine ortak oluyorlar.  İlçemize bu zenginliği kazandıran Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

     Efendi değil hizmetkarız

   Sofu, gündüzleri siyasi çalışmalara aralıksız devam ettiklerinin altını çizerek;  “ ilçemizi ziyaret eden vekillerimizle birlikte hazırladığımız plan ve program çerçevesinde vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, eleştirilerini dinliyor, not alıyoruz. Bizler halkımıza efendilik yapan değil halkımızın hizmetkarı olan siyasetçileriz” diyerek mesaj göndermeyi ihmal etmedi. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

ETİKETLER :
Atsız - 2017-06-06 18:48:58

AK Parti kadroları olarak, takım sporlarına destekte son derece balarısızsınız. Madem ecdat hatırası, hiç bekleme; hemen Hendek Belediyesinin himayesinde bir atıcılık, okçuluk ve eskrim (kılıç) takımı kurun. İlkokul çağındaki çocuklarımızla planlı ve programlı bir şekilde başkayın. Yatırımı hemen şimdi yapın, başarı meyvelerini de 10-15 sonra milli ve olimpiyat takımları seviyesinde alın. Yoksa öyle sokak aralarında atıp şov yapmakla olmaz. Ecdadının hatırasına bir şey yaoacaksab bunu yap. Size o zaman helal olsun diyelim.

Serhan - 2017-06-06 10:08:39

Hristiyan alemi kılıç, kalkan, gürz, ok ve yay kullanmayı bilmez değil mi? Doğru bilmezler. Ali Kemal Sofu; Peki sen ve senin alemin ne biliyor bu konuda?

Sen, 2016 Rio yaz olimpiyatları, okçuluk branşında yapılan yarışmaların sonucunu bilmezsin. Türkiye olarak, Rio Olimpiyat Oyunlarına takım halinde katılabilmek için takım kotası elde edemediğimizi bilmezsin.Bu nedenle de ülkemiz adına, bireyselde erkekler klasik yayda bir erkek, kadınlar klasik yayda da bir kadın olmak üzere iki okçu ile katılmak zorunda kaldığımızı bilmezsin.

Tek erkeklerde Kore, Fransa, , İtalya, ABD ve Avustralya’nın; tek kadınlarda ise; Kore, Almanya, Meksika, Rusya, Japonya, Çin ve Tayvan’ın dereceye girdiğini bilmezsin. Ecdat ve ata sporumuz olan okçulukta katıldığımız sadece iki sporcu ile sıralamaya dahi giremediğimizi bilmezsin.Sen ve senin alemin ise, ancak mahalle arasında ilk okul çocukları ile atmayı (!) bilirsiniz. Onun için, bilmediğin konularda konuşma sus da, cehaletin ortaya çıkmasın.Allah’tan ecdadımız yattıkları yerden kalkmıyor.Eğer kalkmış olsa size ne der, biliyor musun? Neyse söylemeyeyim. Onu da sen tahmin et…!

Basri Erkuzu - 2017-06-06 09:17:49

Marmaray'ı Japonlar yaptı. İzmit Körfez Köprüsü'nü Japonlar yaptı. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü İtalyanlar yaptı, mimarı Fransız.

Kuzey Marmara Otoyolu'nu İtalyanlar yapıyor. İstanbul boğazındaki Avrasya tünelini Güney Koreliler yaptı. Türksat 3A uydusunu Fransızlar yaptı, Fransızlar fırlattı.Türksat 4A uydusunu Japonlar yaptı, Kazakistan fırlattı.

Türksat 4B uydusunu Japonlar yaptı, Kazakistan fırlattı. Rezalet ortaya çıkmasın diye sizden gizlediler ama, Türksat 1B uydusunu uzayda kaybettiler. Göktürk2 uydusuna yüzde yüz yerli malı dediler, denge-konum modülü İngiliz, optik sistemi Güney Kore, tepki tekerleri ABD, manyetik tork çubukları Alman, itki sistemi İsrail, titreşim testlerini Fransızlar yaptı, Çin fırlattı.

Göktürk1 uydusunu İtalyan-Fransız firmasına sipariş ettiler, Göktürk2 gönderildi, Göktürk1 hâlâ ortada yok. Koyunlar Yeni Zelanda'dan, inekler Uruguay'dan.Saman, Ukrayna, Bulgaristan, KKTC, İtalya ve Pakistan’dan.Batman'ın Hasankeyf ilçesinde bulunan 650 yıllık Zeynel Bey Kümbeti, baraj su alanı altında kalacağından, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yürütülen bir proje gereği kesilerek 2 kilometre öteye taşındı.

Havuz mavuz işlerinden (!) pek tanıdığımız milletle münasebeti malum (!) Cengiz Holding ve Limak Holding’e. Onlar kime taşıttırdı? Bresser firmasına. Bresser firması hangi ülkenin? 16 Nisan referandumunda papaz olduğunuz HOLLANDA’nın..

Ali Kemal Sofu yerli ve milli sanayi ile hizmette bir numarasınız (!) Muammer Sencer Caddesinde gerçekten atıyorsun (!) Yiyen yer, ama biz yemiyoruz…! İyi uykular Hendek, iyi uykular Türkiye…

Ali Kemal - 2017-06-06 01:16:14

ECDADIMIZA SAYGI BÖYLE OLMAZ..Ecdat Süleyman Şah kimdir?Bilmeyenlere anlatayım.Oğuzların Kayı boyundan olan Süleyman Şah, Ertuğrul Gazi’nin babası, Osman Gazi’nin ise dedesidir.Yurt dışındaki Vatan toprağımızda bulunan ecdadımız Süleyman Şah’ın türbesi.Üzerinde bayrağımız vardı…Yiğitlerimiz nöbet tutardı…1921 Ankara Anlaşması'na ve Lozan'a göre Suriye yönetimi Türk şehitliğine özenli ve saygılıydı… Ta ki bu arkadaşlar Esad'ı indirmeye niyetlenene, Şam'da cuma namazı kılmaya kalkmaya ve el altından IŞİD denilen kanlı çapulcu sürüsünü desteklemeye başlayana kadar…

Sonunda “kurtarma” adı altında, türbeyi alıp kaçmaya vardı iş…“Kurtarmaya” kepçe ile gittiler…Bir vatan toprağını resmen katil sürüsüne bırakıp, bayrak direğini söküp, türbedeki şehitleri sandıklara koyup, türbeyi havaya uçurup, kaçıp geldiler…

“Zafer” diyorlar…İyi mi?…İnsan utanır…Osmanlı atasının mezarını yapan, oranın vatan toprağı sayılmasını dünyaya kabul ettiren ise o “iki ayyaş” idi…Mustafa Kemal ve İsmet İnönü…75 milyon ile üzerinde tepe tepe yaşadığınız bu toprakları vatan yapanlar…Bir kişiye yer bulamadınız ya…(Bekir Coşkun)Sizin ecdada olan saygınızı biz böyle ölçeriz. Öyle ok atmayla değil...!

Ali Kemal - 2017-06-06 00:49:23

Çocuklara tarikat yurtlarında tecavüz edildi, o tarikatların kılına dokunan olmadı… Karikatürist Musa'yı az daha asacağız…FETÖ'cü olduğu için tutuklanan, ancak özel hastane raporu ile tahliye edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının damadı...Daha sayayım mı?

Bunlar hep milletin hizmetkarı olduğunuza en büyük örnek..!Sen mahalle arasında ok atmaya devam et...!

Diğer Haberler

 mesalegrup