Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 08 Haziran 2017, Perşembe 18:42 tarihinde eklendi. 627 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Büyük aile Hendek Belediyesi iftarda buluştu

Hendek Belediyesi personeli, Hendek Uludere Park Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Büyük aile Hendek Belediyesi iftarda buluştu

Düzenlenen iftara, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, başkan yardımcıları, daire müdürleri, belediye ve HİMPAŞ personeli aileleri ile birlikte katıldı. Başkan Püsküllü, masaları tek tek gezerek personel ile selamlaştı.

Ramazan ayının birlik, beraberlik, kaynaşma ve paylaşma ayı olduğunu belirten Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “Birlikte çalıştığımız insanları bir arada görmenin mutluluğunu huzurunu yaşıyoruz. Hendek Belediyesi ailesini oluşturan her bir personelimize, ilçemize yapılan hizmetlerin tamamında gösterdikleri emek ve özveriden dolayı teşekkür ediyorum. Hendek Belediyesi kurulduğu günden bugüne sizin emeklerinizle geldi. Hendek Belediyesi olarak çok büyük bir aileyiz. Böyle güzel bir akşamda bizleri onurlandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyor, Ramazan Ayı’nızın ve içinde saklı olan Kadir Geceniz’in mübarek olmasını diliyorum. İnşallah bayrama da hep birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde ulaşmak nasip olur ”Dedi.

   

Başkan Püsküllü ayrıca iftar yemeğini hazırlayan ekibe teşekkür etti. İftar sonrası, personel Uludere Park Tesisleri’nin eşsiz manzarası karşısında çaylarını içip sohbet ettiler. 

ETİKETLER :
Sami - 2017-06-09 14:39:53

Din yüce duygudur, samimi inananlara…Allah kabul etsin…Peki dinde sadece iftar sofraları mı var?…Zulmün günah olduğu yok mu?..Rüşvet,yolsuzluk ve talan...Haksızlık…Hukuksuzluk…Yalan, dolan, ayetlerde yazmıyor mu?..O iftar sofralarına oturanlara sorsana hoca:Din, sadece iftar sofralarından mı ibaret?..(B.C)

Nedim Karaman - 2017-06-09 13:52:21

Bu toplu iftar parası nereden karşılandı?Eğer ki belediyenin parsından ise,Eğer kamu parasından ise,Eğer Hendek halkının parasından ise,Eğer benim zerre kadar hakkım var ise,Yiyene de yedirene de "HARAM OLSUN"

Yok eğer, Hendek belediye Başkanı kendi cebinden karşıladı ise; o zaman mesele yok..!

Diğer Haberler

 mesalegrup