Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 11 Haziran 2017, Pazar 19:35 tarihinde eklendi. 1102 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAŞKAN PÜSKÜLLÜ’NÜN RÜYASI START ALIYOR

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün Hendek adına olmazsa olmaz projesi yer altı katlı otopark start alıyor.
BAŞKAN PÜSKÜLLÜ’NÜN RÜYASI START ALIYOR
   
    NOT: Resim temsili resimdir. 
    Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün hemen hemen her konuşmasında öne çıkardığı;  “ilçemize modern katlı otopark”  projesi 12 Haziran Pazartesi günü Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisinde karara bağlanacak.
 
 
   Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün Hendek adına olmazsa olmaz projesi yer altı katlı otopark start alıyor.
   Otopark sorununun had safhada bulunması karşısında en iyiçözümün ilçe merkezinde katlı otopark projesi ile giderileceğini savunan Püsküllü; “Hendek,2.OSB’siyle,Üniversitesi ile her geçen gün ekonomik olarak gelişmesine paralel olarak  göçlerinde etkisiyle ilçemizde araç sayısının hızla çoğalması, cadde ve sokakların araç parklarına müsait olmaması ve araç sürücülerinin de bilinçsiz otopark yapmaları ile arap saçına dönen şehir içi trafiğinin sağlıklı bir şekilde sağlanması adına otopark büyük önem arzetmektedir. Meclisimizden aldığımız yetkiyle Sakarya Büyükşehir Belediyesine yetki devrini yapacağız. İnşallah Hendek hakettiği modern bir otoparka kavuşacak” dedi.
     Büyükşehir Meclisi 12 Haziran Pazartesi günü toplanıyor. Meclis Toplantısı’nda Hendek’te inşa edilmesi planan Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı projesi için süreç başlayacak.
         
 
ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup