O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
Bu haber 12 Haziran 2017, Pazartesi 16:29 tarihinde eklendi. 1105 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yeraltı otopark ve meydan yapımında son gelişme

Hendek’te yapılacak 2 katlı yeraltı otopark ile meydan projesine, Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak protokolün imzalanmasıyla başlanacak.
Yeraltı otopark ve meydan yapımında son gelişme Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı oturumunda ele alınan maddeyle, Büyükşehir Belediye Başkanı’na yetki verildi. Karar, oy birliğiyle geçti. Yetki kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Belediyesi ile yeraltı otopark ve meydan yapım işi için protokole imza atacak. Böylelikle yaklaşık maliyeti 20 milyon lirayı bulması beklenen projenin yapımını da Büyükşehir Belediyesi üstlenmiş olacak.

İLLER BANKASI KREDİSİ DE DEVREDİLİYOR

Hendek Belediyesi, projeyi başlatmak için İller Bankası’ndan 7 milyon lira kredi talep etmişti. Yine protokol kapmasında Hendek Belediyesi’ne çıkartılacak kredi de Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmiş olacak.

MHP’Lİ BAHADIR: HİZMETİN ÖNÜNDE DURMAYIZ

Hendek’e yapılacak yeraltı otopark ve meydan projesinin Büyükşehir Meclisi’nde ele alınmasını değerlendiren MHP’li Hüdaverdi Bahadır, “Vatandaşımızın fayda göreceği işlere karşı çıkmayız. Şuan projenin oluşumuyla ilgili çalışmalar var. Takip ediyoruz” ifadelerini kullandı. Serkan KÖSE Büyükşehir Meclisi’nden yazdı

 

ETİKETLER :
Pınar - 2017-06-13 20:38:05

Bir an önce alt yapı çalışmalarının ve yolların da yapılması gerekiyor.Her yer delik deşik.Çarşıda Trafik ayrı bir felaket.Yenimahallede lüks sitelerin yanında bataklıklar var sivrisinek ve kurbağalardan geçilmiyor.Hendek gerçekten çok bakımsız.

zafer konuk - 2017-06-12 18:20:17

Keşke bır an önce olsa Hendek Trafık yönüyle adata yaşanmaz bır şehır oldu Tüm ilgılıler ılgısız..

Diğer Haberler

 mesalegrup