O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
Bu haber 15 Haziran 2017, Perşembe 15:12 tarihinde eklendi. 564 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BELEDİYEDEN EĞİTİME BİR KATKI DAHA

LYS İçin Hendek’ten Ücretsiz Servis Kaldırılacak Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 17-18 Haziran da yapılacak olan LYS sınavına Adapazarı Merkezinde ve Esentepe Kampüsü’nde girecek öğrenciler için iki gün boyunca sabah saat 07.30 da Hendek Çarşı Merkezi’nden ücretsiz araç kaldırılacağını söyledi. Başkan Püsküllü, üniversite sınavına katılacak olan tüm öğrencilere başarılar diledi.
BELEDİYEDEN EĞİTİME BİR KATKI DAHA

17- 18 Haziran Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Lisans Yerleştirme Sınavı’nda öğrencilere başarılar dileyen Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  “ Sevgili öğrenciler, geleceğimizi emanet edeceğimiz siz gençlerimizin, büyük bir azimle çalışıp hazırlandığınız LYS sınavında başarılı olacağınıza inancım tamdır. Sizler için önemli bir dönüm noktası olan bu sınav üniversite için büyük bir adımdır. Yapmanız gereken tek şey heyecana kapılmadan sınavdan başarı ile çıkmaktır. Hepinize başarılar diliyorum “ Dedi.

Araç Kalkacak

Başkan Püsküllü, 17-18 Haziran’da Sakarya Merkez ve Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’nde LYS sınavına girecek öğrenciler için Hendek Çarşı Merkezi’nde sabah saat 07.30’da ücretsiz araç kaldırılacağını söyledi. AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup