Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 16 Haziran 2017, Cuma 23:29 tarihinde eklendi. 324 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KIZILAY GÖNÜLLÜSÜ EMNİYET MÜDÜRÜ ALTIN YOLUNDA

Hendek İlçe Emniyet Müdürü, gönüllü Kızılaycı İsmail Baş, Kızılay tarafından Bronz ödüle layık görüldü.
KIZILAY GÖNÜLLÜSÜ EMNİYET MÜDÜRÜ ALTIN YOLUNDA    

İlçemizde uzun zamandır görev yapan, ilçemizin asayişinden sorumlu İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, son beş yıl içerisinde Kızılay’a 20 kez kan verdi.          Kızılay yönetmeliği gereği Kızılay, 20 kez kan verenlere Bronz,25 kez kan verenlere Gümüş ve 35 kez kan verenleri de Altın madalya ile ödüllendiriyor.

    20  kez kan vererek Bronz madalya almaya hak kazanan Emniyet Müdürü İsmail Baş, ödülünü Hendek Kızılay derneği başkanı Sami Bağdatlı’nın elinden aldı.

   Aldığı ödül hakkında görüşlerini aldığımız İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş;  “ben bir Kızılay gönüllüsüyüm hiç aksatmadan periyodik olarak kan veriyorum ve her vatandaşımıza da kan vermeyi tavsiye ediyorum. Kan veren insanın vücudu yenileniyor, vücut zindelik kazanıyor. Üretimi olmayan bir madde olan Kan’ın tek üreticisi insandır. Son beş yıl içerisinde 20 kez kan verdim ve Kızılay tarafından Bronz madalya ile ödüllendirildim. İnşallah bu sayıyı 25 ve 35’e çıkartarak Gümüş ve Altın madalyaya uzanacağım” diyerek tüm vatandaşları kan bağışına çağırdı.   AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

 

 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup