O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
Bu haber 17 Haziran 2017, Cumartesi 12:11 tarihinde eklendi. 1230 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SAKAL, BABALAR GÜNÜNÜ BURUK KUTLADI

2017 yılbaşı akşamı babasını kara toprağın bağrına veren Sakarya Büyükşehir Belediye başkan vekili Şenay Sakal, mesajında ailenin toplumun çekirdeği olduğu kadar, Türk kültürünün, değerlerin, geleneklerin, örflerin de geleceğe aktarılmasının güvencesi olduğunu belirtti. Sakal, şunları kaydetti:
SAKAL, BABALAR GÜNÜNÜ BURUK KUTLADI

"Ailenin temel direği olarak görülen babalar, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Ailesi için her türlü fedakarlığı üstlenen, her türlü çileye göğüs geren, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babalar, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak özveriyle çaba harcamaktadırlar. Bu bakımdan, babaların sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, babalarımıza karşı sevgi saygı ve vefa duygusunun bir gereğidir. Çocuklarına karşı müşfik ve merhamet sahibi olan, ailesinin maddi-manevi ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışan babaların Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum."

 

 

 

 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup