O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
Bu haber 18 Haziran 2017, Pazar 15:46 tarihinde eklendi. 562 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAHA İNŞAAT İFTAR VERDİ

Baha inşaat sahibi emekli ilçe spor müdürü ve MHP Hendek Belediye Meclis üyesi Hüdaverdi Bahadır, Çamlıca merkez mahallesinde işlettiği taş ocağında Ramazan’ın üçüncü iftarını verdi.
BAHA  İNŞAAT  İFTAR VERDİ

 

 İftara 25.dönem Sakarya eski milletvekili Ali İnci,  CHP Sakarya  milletvekili adayı Ramazan Öge, MHP il başkanı Levent Bülbül, MHP Hendek ilçe başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediye başkan yardımcısı Sinan Baylan ile birlikte  Sivil Toplum Örgütü başkanı Mehmet Demirel, muhtarlar ve inşaat çalışanları katıldılar.

   Major yemek çalışanları 

 

   Daha önce  çalışanlarına ve mahalle sakinlerine iftar veren Bahadır bu kez siyaset ve iş dünyasından dostlarına iftar verdi.  2017 Ramazan ayı münasebeti ile üçüncü iftarını veren Baha inşaat sahibi Hüdaverdi Bahadır, davete icabet edip katılanlara ve iftar sofrasını hazırlayan Major yemek firmasına teşekkür etti ve ; “ Bu yılda ramazan ayını dolu dolu geçirdik, inşallah seneye başka iftar sofralarında buluşmak dileğiyle” diyerek teşekkürlerini ifade etti.

 

İftar sonrası ocakta bulunan namazgahta namazlarını ifade eden katılımcılar akşam çayı içerek geç vakte kadar sohbet ettiler. 

   

 

   

 

 

 

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup