‪‪     BUNA YÜREK DAYANMAZ!‬‬
DOLANDIRICILIĞIN BÖYLESİ! HENDEK BELEDİYESİNDEN AÇIKLAMA
TURNUVA SONA ERDİ
      İŞTE MUHTAR İŞTE HİZMET
Bu haber 18 Haziran 2017, Pazar 15:55 tarihinde eklendi. 318 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Hendek iftarda buluştu

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısı, iftar programı ile gerçekleşti.
AK Hendek iftarda buluştu

Uludere Park Tesisleri’nde verilen iftar programına, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, belediye meclis üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve yönetimleri ile mahalle temsilcileri katıldı.

İftar öncesi, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Bakanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci, masaları tek tek gezerek misafirleri selamladı.

Devraldığımız Bayrağı daha ileriye taşımanın mücadelesindeyiz

İftar sonrası bir konuşma yapan İlçe Başkanı Sofu “ Göreve geldiğimiz günden bu yana devraldığımız bayrağımızı, sizlerle birlikte daha ileriye taşımanın mücadelesini veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Kurucu Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koymuş olduğu ilkeler ve prensipler doğrultusunda, tüm arkadaşlarımız ile birlikte Hendek’te AK Partimizin bir oy daha fazla alması için uğraşmaya devam edeceğiz. Seçimlerde bunların sonucunu en iyi şekilde aldık ve bunu hep birlikte başardık “ diyerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti.   

Belediyemiz yoğun bir şekilde çalışıyor

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de çalışmalar hakkında bilgiler vererek “ Belediyemiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Asfalt programlarımızı yaptık. İnşallah Büyükşehir Belediyemiz bayramdan sonra Dikmen’den başlayarak sıcak asfalta başlayacak. Uzak mahallelerimizden başlayarak merkeze doğru geleceğiz. Merkezimizde yapılacak olan otoparkımız için de Büyükşehir Belediyemiz ile protokolünü yaptık inşallah en kısa sürede yapılacak. Birlik ve beraberliğimizi devam ettirirsek AK Partimiz Hendek’te daha birçok seçimden zaferle çıkacaktır “ dedi.

Her zaman Devlet Milletini korurken, 15 Temmuzda Millet Devletini korudu

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç da konuşmasında “ Bu güzel gönül sofrasından dolayı Belediye Başkanımıza ve ilçe başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çarşamba günü idrak edeceğimiz Kadir Gecesini ve bayramınızı şimdiden tebrik ederim. Genel Merkezimizin Gönül Köprüsü projesi kapsamında geçen sene Siirt ili Sakarya’nın kardeşiydi. Onları ziyaret ettik, yardımlar gönderdik. Yarın akşam da Kardeş İlimiz Bingöl’de olacağız, mağdur ailelere yardımlar götüreceğiz. Türkiye’de 15 Temmuzdan sonra çok ciddi manada büyük değişikler oldu. Her zaman Devlet Milletini korurken, 15 Temmuzda Millet Devletini korudu. Ondan sonra Türkiye’de siyaset ve herşey değişti. Bunun yansıması olarak 16 Nisan’da yapılan Referandum, 15 Temmuz sonuçlarının bir parçasıdır. O gün, milletin inancına,  Vatana ve Millete yapılan hain saldırıyı millet kendi iradesi ile bertaraf etti. Bundan sonra dedi ki, biz bu memlekette ne istiyorsak o olacak. 16 Nisan da da bunu perçinledi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi modeli kabul edilince Türkiye’nin önü açılmış oldu. Çıkan kanunlar 2019 yılında yürürlüğe girecek. Yani önümüzde çok ciddi bir yerel seçim, bir genel ve bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bizim son virajımız 2019 seçimleridir. Hem Sakarya’mızın, hem Türkiye’nin hem de Dünya’nın önü açılacaktır “ dedi.  

Konuşmaların ardından, İlçe Başkanı Sofu tarafından İl Başkanı Fevzi Kılıç’a, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı tarafından hazırlanan, 15 Temmuz Referandum çalışmaları kitapçığı verildi. 

İftar sonrası misafirler çaylarını içip sohbet ettiler.

BABALAR GÜNÜNÜZÜ KUTLARIM

 

Ailede anne ve baba bir elmanın iki yarısı gibi birbirini tamamlayarak çocuklarını yetiştirmek için her türlü fedakarlığı yaparlar. Ailenin devamı, çocuklarının iyi bir yaşam sürmesi için her türlü cefaya katlanan babalarımızın değerini bilmeli, onlara saygı ve sevgide kusur etmemeliyiz.

Babalarımız, toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direğidir. Hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan babalarımızdır. Onların en önemli gayesi çocuklarını toplumda maddi ve manevi olarak en iyi şekilde yetiştirip, en iyi imkânlara kavuşmalarını sağlamaktır.

Hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutlulukla sarf etmektedirler.

Bu vesile tüm babaların babalar gününü kutluyor, vefat etmiş babalarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.

AK Parti İlçe Başkanı

Ali Kemal Sofu

 

 

 

 

ETİKETLER :
Cemal - 2017-06-18 19:57:13

7/24 AKP'ye tapan yüzlerce haber kanalı bu çocukların zehirlendiklerini bahsedemiyor. rnAllah'tan internet var.

Basri Erkuzu - 2017-06-18 19:55:28

Değil demokrasidernen berbat rejimlerde bilernBİR haftada BİN ASKER zehirlenirsernsorumluluk alıprnistifa eden olur.rnHadi, geçtik istifadan; her gün yemek masalarında poz vermek de neyin nesi?rnNe ortada devlet kaldı.rnNe de, duyarlı bir Millet...

Ali Açan - 2017-06-18 19:39:02

Sizin vicdan çiviniz çıkmış. Yüzlerce askerimiz yedikleri yemekten dördüncü defadır zehirlenirken, sizin böyle yemek ve sofra manzaralı fotoğraflar çektirmeniz ne insanlığa ne de Müslümanlığa uyar..

Yeşim - 2017-06-18 19:35:47

Bunca şehit haberi gelirken, bu kişilerin duyarsızlık gösterip, herkesin gözünün önünde hiç bir şey olmamış, her şey güllük gülistanlıkmış gibi ulu orta yemek yiyebiliyorlarsa; bu habere, "AK Hendek iftarda buluştu" değil de, "KARA Hendek iftarda buluştu." başlığının atılması çok daha uygun olur..!

Sevgi - 2017-06-18 19:30:01

Bize ne? Nerede buluştularsa, buluştular...!

Diğer Haberler

 mesalegrup