O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
Bu haber 19 Haziran 2017, Pazartesi 14:03 tarihinde eklendi. 1450 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

D-100 CİNAYETİ ZANLISI JANDARMA TARAFINDAN YAKALANDI

Cinayet şüphelisi Nihat K. jandarma ekiplerince Muğla’da ormanlık alanda kamp yaptığı çadırda yakalandı.
D-100 CİNAYETİ ZANLISI JANDARMA TARAFINDAN YAKALANDI

4 Haziran günü saat 23.15 sularında bir ihbarla olay mahalline giden Hendek jandarması bir şahsın yol kenarında ölüsünün bulunması üzerine soruşturma başlattı. İlk  bulgulara göre cinayet şüphesi ağır bastı. Yolda ölüsü bulunan 65 yaşındaki Remzi Akan’ın cinayete kurban gittiğini düşünen Hendek Jandarması Akan’ın ayrıldığı eşi ile irtibata geçerek ifadesini aldı.

Hendek jandarmasına gelerek ifade veren eski eş Ayşe S. “eşinden ayrılmasından sonra nikahsız olarak yaşadığı Nihat Küçükbaşol’un kendisine attığı GSM mesajını jandarma ile paylaştı. Gelen mesajda  Küçükbaşol’un  ( cinayeti ben tek başıma işledim) mesajı ile araştırmasını genişleten Jandarma, aslen Eskişehir’li olan Küçükbaşol’u Muğla’nın Fetiye ilçesi ormanlık alanında çadır kurarak kamp hayatı yaşadığının belirlenmesi üzerine operasyon yaptı ve cinayet zanlısı Küçükbaşol,  Fetiye jandarması tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Çadırda yapılan aramada cinayet aletine rastlanmadı.

Cinayet zanlısı Nihat Küçükbaşol’un adli işlemlerinin ardından  Hendek jandarmasına teslim edildiği ve olay yeri tatbikatı için  Hendek’e yola çıkarıldığı öğrenildi. 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup