Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 19 Haziran 2017, Pazartesi 20:04 tarihinde eklendi. 271 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hendek Belediyesi’nden yapılandırma çağrısı

Vergi borçları yapılandırmaları için son tarih 30 Haziran Hendek Belediyesi tarafından, 30 Haziran’a kadar başvurulması durumunda kanun kapsamına giren borçların yeniden yapılandırılarak taksit imkanları sunulacağı çağrısı yapıldı.
Hendek Belediyesi’nden yapılandırma çağrısı  

Hendek Belediyesi, 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun kapsamında borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlara çağrı yaptı. 30 Haziran’a kadar başvurulması halinde, birikmiş veya gecikmiş Emlak vergisi, çevre temizlik ve ilan reklam  vergisi borcu olan mükelleflerin bazı alacakların yeniden yapılandırılması hakkındaki 7020 sayılı kanun gereği borçlarını müracat ederek yapılandırması halinde önemli ölçüde gecikme faizi indiriminden faydalanacaklar. Ayrıca 18 taksit ile ikişer aylık ödeme periyodunda 36 aya kadar vade imkanından yararlanabilmek için 30 Haziran tarihine kadar başvurulması gerekmektedir. 

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına başvuruların son güne bırakılmamasını süre uzatımının olmayacağını belirterek  "Bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 7020 sayılı kanun,  Resmi Gazetede yayımlandı. Bu kanun ile borcu olan mükelleflere büyük kolaylık sağlanıyor.  Halkımız, borçlarını peşin veya 18 taksit halinde yapılandırabilir. Vatandaşlarımızın bu fırsatı değerlendirmeleri için 30 Haziran 2017 tarihi mesai bitimine kadar belediyemize müracaat etmeleri gerekmektedir. 30 Haziran’a son bulacak bu süreci vatandaşlarımızın iyi değerlendirmelerini öneriyorum" Dedi.  

 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup