2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 23 Haziran 2017, Cuma 19:27 tarihinde eklendi. 953 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Akyazı’da 5 ocağa ateş düştü

Akyazı’dan yayın yapan Akyazı net haber sitesi tarafından duyurulan ilk bilgilere göre Akyazı ilçesi Kuzukluk mahallesinde bulunan Aqua parkta elektrik kaçağı nedeniyle havuzda yüzen 3 çocukla onları kurtarmak isteyen iki kişi akıma kapılarak can verdi. Havuzun elektiriği işletme çalışanlarınca kesildi.
Akyazı’da 5 ocağa ateş düştü

Aqua parkta havuzda yüzen Gökay Yıldırım, Nurullah Ünlütürk ve Mert Kılıç adlı 3 çocuk yüzdükleri havuzda elektrik akımına kapıldılar. Bunu gören işyeri sahibi Mehmet Kaya ve oğlu Kadir Kaya havuza atlayarak çocukları kurtarmak istedilerse de onlarda aynı akıma kapılarak feci şekilde can verdiler. 
Olay mahalline gelen 112 acil ambulans  personeli yaptıkları  kontrollerde 5 kişide hayati belirtilerin olmadığını ve hayatlarını kaybettiklerini tespit etti. Akım nedeni ile havuz kenarında dinlenmekte olan bazı vatandaşların da aynı şekilde akıma kapıldıkları ve çevredekilerin yarımıyla hayata tutundukları öğrenildi.
Olay mahalline gelen jandarmanın ilk tespitlerine göre havuzda kaçak akım rölesinin bulunmadığı  öğrenildi . Jandarmanın olayla ilgili soruşturması devam ediyor.
 

ETİKETLER :
Veysel KÖKTAŞ - 2017-06-23 22:09:05

Bir kaçak akım rölesi 34,56.-TL.... Bu masraftan kaçmak hangi aklın ürünü?

Diğer Haberler

 mesalegrup