Püsküllü, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın”
Silahlar patlarken, nerede mahalle baskısı?
CAZİBE MERKEZİ ULUDERE
PÜSKÜLLÜ ÇALIŞIYOR HENDEK ÇAĞ ATLIYOR
Bu haber 29 Haziran 2017, Perşembe 17:43 tarihinde eklendi. 951 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KILIÇDAROĞLU HENDEKTE

Ana muhalefet partisi CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı “Her kes için Adalet” yürüyüşü devam ediyor.15.gün olan 29 Haziran Perşembe günü il sınırımıza girdi.
KILIÇDAROĞLU HENDEKTE

Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği yürüyüşye son olarak Gölyaka’dan çıkış yapan Kılıçdaroğlu, bugün öğlen saatlerinde ilçemiz Beylice mahallesine ulaştı. Beylice  ortaokulu bahçesinde dinlenmeye çekildi. Kılıçdaroğlu’nun  saat 16.00 sularında buradan ayrılarak yola devam edeceği  ve ilçemiz Hicriye mahallesinde bulunan Çamdağ Otel dinlenme tesisinde konaklayacağı öğrenildi.

Kılıçdaroğlu’nun geceyi burada geçireceği ve yarın sabah saat 08.00’de yapacağı basın açıklamasının ardından Sakarya’ya doğru yürüyüşüne devam edeceği öğrenildi.

Yürüyüşkortejiözel harekat polisleribaşta olmak üzere,jandarma ve çevik kuvvet polislerinin aldığı sıkı güvenlik önlemi dikkatlerden kaçmadı.

Herkes için adalet yürüyüşünü gerçekleştiren yürüyüşe ikiz çocukları ile katılan bir anne; “ ben çocuklarıma daha iyi bir gelecek  elde edebilmek için yürüyorum” diyerek yürüyüşe destek verdiğini söyledi.

NOT:Yürüyüşün videosunu facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz AHMET ÇİLECİ - HENDEK

ETİKETLER :
haci - 2017-06-29 23:36:21

Bu memlekette ak partili kardeslerimize arkasi olanlara adalet var garbanlara muslumanlara yok.

Diğer Haberler

 mesalegrup