2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 30 Haziran 2017, Cuma 12:54 tarihinde eklendi. 936 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adalet çöplüğe döndü!

Binlerce insanın katıldığı Adalet yürüyüşünde CHP tarafından hizmetin alası yapılıyor. Öyle ki kortejin paralelinde seyreden araçlara baktığımızda İstanbul Kadıköy, Sarıyer, Maltepe belediyelerinin resmi plakalı araçları hizmet kervanına katılmışlar kimi gıda dağıtıyor kimi dondurma kimisi de su dağıtıyor. Hatta öyle ki kamp alanında telefonların jarzları dahi ücretsiz olarak dolduruluyor.
   Adalet çöplüğe döndü!    

 

Ancak binlerce insanın arkalarında bıraktıkları çöpleri toplamak için bir çöp aracının da kendilerine eşlik etmesini düşünememişler. Her kişinin başına bir polis, bir çevre gönüllüsü dikemeyiz ancak çevre dostu olduğunu iddia eden  CHP gibi köklü bir partinin başlattığı ve tüm dünya basını tarafından da takip edilen bu yürüyüşte yer alanların arkalarında bıraktıkları çöp dağları oldukça manidar.

   

 

   

   Ankara’dan yola çıkan yürüyüş korteji ilçemize kadar birçok belediye sınırlarından geçti ki bir çok belediye hep AKP tandanslı. İnat edercesine çevreyi kirleten çevre bilincinden yoksul kişilerin arkalarında bıraktıkları çöp dağlarını her ortamda işçi dostu olduğunu iddia eden CHP’nin ne derece ,işçi dostu olduğunu kanıtlayan bu fotoğraflar yürüyüşe gölge düşürdü, düşürmeye devam ediyor.

  Umarız bu haber beklenilen etkiyi gösterir de yürüyüşe katılan çevre dostları bu yaptıklarına bir son verirler. 

ETİKETLER :
Dobra Dobra - 2017-07-03 14:12:35

Sorun ne biliyor musunuz?Herkesin çok iyi bildiği şeyleri, sizin dile getirememeniz.Hala başkalarının bildiklerini önemsemeyen bir tavır içindesiniz.FETÖ'cü alçakların ve onlarla işbirliği içinde olanların ipliği pazara çıktığında bunu çok net göreceğiz.Siz, birilerine yaranmak adına haber yapmaya devam edin.Bu konu hakkında artık size cevap vermeyeceğim.

ALİ VELİ SELAMİ - 2017-07-03 11:54:52

Sayın editör size karşı niye ön yatgım olsun. Yazınızda bir çöp aracı lmadığını yazmışsınız bende çöp aracının olduğunu hatta boşaltılan alanı temizleyen bir ekibin olduğunu sizin yazınızı okuduktan sonra dedim ya adapazarına yoculuk yaparken tesadüfen gördüm ve insanları yanlış yönlendirdiğinizi belirttim. Haberinizin başlığı bile Adalet çöplüğe döndü!!!

Ayrıca Sayın editör Bzleri Allahun bir lütfu olarak gördüğünüzü yaradılanı yaradandan ötürü sevdiğinizi belirtmişsiniz. Eyvallah Allah razı olsun. Adalet yürüyüşçülerinide yaradan aynı yaradan aynı hassasiyeti onlara niye göstermiyorsunuz

vatandaş - 2017-07-03 08:13:07

yaşamadığınız bir olayı yazmıyorsunuz ama olmayan çöp dağlarını yazıyorsunuz, nasıl bir çelişkidir bu? şu hassasiyetinizi keşke iktidarın gözünüze sokmuş olduğu adaletsizliğe karşı da gösterecek yüreğiniz olsa..

Aysel - 2017-07-02 01:51:17

Yunus Emre; "Yaratılanı severim, Yaratandan ötürü" sözü ile "Yaratanın yarattığı her şeye,hoşgörüyle, sevgiyle bakılmasınırntavsiye ediyor...Peki ya siz?

Kamil - 2017-07-02 01:44:29

Evet kendisini hiç kasmasın, tüm Hendek halkı olarak onun nasıl biri olduğunu çok iyi biliriz (!) :D :D

Diğer Haberler

 mesalegrup