bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

K.S.S. Esnafları Varlıca ile devam kararı aldı

İlçemiz Nuriye mahallesinde ,kurulduğunda 115 iş yeri olan süreç içerisinde yeni iş yerlerinin eklenerek büyüdüğü Hendek Küçük Sanayisi sitesi esnafı 29 Haziran’da kongreye gitti. Kongrede mevcut başkan Cengiz Varlıca ile karşı liste olan Ahmet Keskin’in listeleri yarıştı.

K.S.S. Esnafları  Varlıca ile devam kararı aldı
K.S.S. Esnafları  Varlıca ile devam kararı aldı
Bu içerik 665 kez okundu.

 

Varlıca: 63   Keskin: 22 oy aldı

   Küçük sanayi sitesinde 26 yıldır başkanlık yapan ve sanayi sitesinin bu günlere gelmesinde çok büyük emeği bulunan Cengiz Varlıca evli ve iki çocuk babası olan Varlıca seçime iştirak eden 85 üyenin 63’ünü alarak başkanlığını pekiştirirken karşı liste ise 22 oy aldı.

    Bizler sizlere inanıyor ve güveniyoruz

    Seçim sonucunun netleşmesinin ardından üyelere birlik ve beraberlik mesajı veren Varlıca; “  bugün Küçük Sanayi Sitemizin  hangi merhalelerden geçerek bu durumlara geldiğimizi sizler iyi biliyorsunuz. Ancak daha işimiz bitmedi. İlçemizin büyümesi ,ekonomik olarak kalkınması ve buna paralel olarak Küçük Sanayi Sitemizin ihtiyaçlara cevap vermediğini görüyor, yaşıyoruz. Hiç bir esnafımızın mağdur olmasından yana değiliz. Yönetim olarak gerek Hendek gerekse Sakarya Büyükşehir Başkanlığı nezdinde sanayimizi genişletme ve yeni işyerleri kazandırmak adına girişimlerimiz devam ediyor. Bizler bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz takdirde başaramayacağımız hiçbir iş olamaz. Ben üyelerimize güveniyor ve inanıyorum. Bugün yapılan seçimlerde göstermiştir ki şahsım ve yönetim kurulumun çaba ve gayretleri sizlerin oylarıyla destek bulmuştur. Genel kurulumuza teşekkür ediyorum” diyerek duygularını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
T.İ.M. 29 Haziran'da sinemalarda
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”
“ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ POTANSİYELİ GENÇ NÜFUSTUR”