2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 31 Temmuz 2017, Pazartesi 09:31 tarihinde eklendi. 501 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İNCİ,DÖNERCİLİĞE SOYUNDU!

İNCİ’Yİ HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ VATANDAŞLARLA DİRSEK TEMASINI HİÇ KESMEDİ Hendek ilçemizde dört dönem üst üste Hendek Belediye Başkanlığını kazanarak inanılması güç bir işe imza atan 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci şu an itibarı ile hiçbir resmi makama sahip olmamasına rağmen Sakarya’nın merkez ve ilçelerindeki tüm sosyal etkinlikleri( cenaze, sünnet, düğün, yayla şenliği, etkinlikler, Vs) yakından takip ediyor, vatandaşlarla dirsek temasını devam ettiriyor.
İNCİ,DÖNERCİLİĞE SOYUNDU!    

 

İNCİ,YAZICI,GEVHER KOL KOLA

      Her yıl geleneksel olarak yapılan Acelle yayla şenliklerine katılan İnci’ye  eski Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü şube başkanı ve eski Hendek Belediye başkan yardımcısı Mehmet Gevher eşlik etti.

 

 

    DÖNERCİLİĞE SOYUNDU!

     Acelle yayla şenliklerinde bir konuşma yaparak etkinliği düzenleyenlere teşekkür eden İnci, ilerleyen saatlerde yaylada esnafların açtıkları Şiş Kuzu-Tavuk, Et ve Tavuk döner ve Sac tava tezgahlarında eline döner bıçağı alarak vatandaşlara satış yaptı. Vatandaşların sevgi gösterileri arasında farklı bir etkinliğe gitmek için Acelle yaylasından ayrıldı.

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

ETİKETLER :
hendekli - 2017-08-01 15:02:01

desenize etçi nusrate rakip çıkıyor nusretin papuçlarıda dama atılacak bu gidişle ama imam atamalarını kim yapacak bir de o var

Diğer Haberler

 mesalegrup