2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 02 Ağustos 2017, Çarşamba 10:23 tarihinde eklendi. 529 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

1,5 Tonluk Uyuşturucu Operasyonunun Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi

Burnumuzun dibinde eroin labaratuvarı kuran ve İstanbul narkotik şube elemanlarınca başarılı bir operasyonla kıskıvrak yakalanan 7 kişi İstanbul-Bakırköy adliyesine çıkartıldı.
1,5 Tonluk Uyuşturucu Operasyonunun Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi

Hendek İlçemizde eroin imalathanesine dönüştürülen bir tavuk çiftliğinde ele geçirilen 1 ton 400 kilogram uyuşturucu ile ilgili gözaltına alınan 7 kişi adliyeye sevk edildi.

7 şüpheli İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Sağlık kontrollerinin tamamlanmasının ardından 7 şüpheli Bakırköy Adliyesi'ne sevk edildi.


İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 1998 yılında uyuşturucu ticaretinden 15 yıl ceza aldığı öğrenilen ve yakın zamanda tahliye olan Rıfat B.'yi takip ederek ilçemizdeki bir tavuk üretim çiftliğinde uyuşturucu imalathanesi tespit etmişti. Çiftliğe düzenlenen baskında 1 ton 400 kilogram eroin ele geçirilmişti. Operasyonda Rıfat B., çiftlik sahibi ve çiftlik çalışanlarının da arasında bulunduğu toplam 7 kişi gözaltına alınmıştı. 

NOT:haberin videosunu facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendekşafak adresinden izleyebilirsiniz

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup