2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 02 Ağustos 2017, Çarşamba 11:41 tarihinde eklendi. 297 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Püsküllü; ”Bütün hedefimiz ilçemizin yaşanılabilir ilçe olmasıdır”

Kırsal mahalleler modern yollara kavuşuyor 3 mahalleye daha asfalt Kocaahmetler mahallesi, Uzunçarşı Mahallesi ve Merkez Mahallesi
Püsküllü; ”Bütün hedefimiz ilçemizin yaşanılabilir ilçe olmasıdır”

Hendek Belediyesi asfaltlama çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Asfalt ekipleri Kocaahmetler mahallesi, Uzunçarşı Mahallesi ve Merkez Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladılar. Tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, mahalle sakinleri ve mahalle muhtarı ile görüşerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Birinci etap asfalt çalışmasında 13 mahalle de toplam 14 km uzunluğunda 11 bin ton asfalt sermeyi hedefleyen Hendek Belediyesi ekipleri Kocatöngel, Aktefek, Soğuksu ve Hacıkışla Mahallelerinde asfalt çalışmalarını tamamlamalarının ardından Kocaahmetler mahallesi, Uzunçarşı Mahallesi ve Merkez Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladılar.

Önceliğimiz yol

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Kırsal mahallelerimizin her türlü konfor ile tanışması için çaba veriyoruz” dedi. Püsküllü,  “Söz verdiğimiz gibi Belediyemizin tüm kaynaklarını halkımıza yatırım olarak yansıtmaktayız. Biz tüm mahallelerimizin yaşanabilir olmasını arzu ediyoruz. Bu nedenle alt yapıdan üst yapıya kadar birçok konuda projelerimizi kırsal mahallelerimizde hayata geçireceğiz. Önem verdiğimiz çalışmaların başında ise yol geliyor. Kırsalda yaşayan hemşehrilerimizin kent merkezinde olduğu gibi kaliteli ve modern yollara sahip olmasını sağlayacağız. Bu tür çalışmalar tüm mahallelerimizde olacak. Kırsalda yaşayan vatandaşlarımız yollarıyla kendilerini özel hissedecek” diye konuştu.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup