2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 03 Ağustos 2017, Perşembe 13:21 tarihinde eklendi. 366 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

EROİN OPERASYONUNDA GÖZ ALTINA ALINAN 7 KİŞİ TUTUKLANDI

İlçemizde eroin imalathanesine dönüştürülen bir tavuk çiftliğinde ele geçirilen 1 ton 400 kilogram uyuşturucu ile ilgili gözaltına alınan 7 kişi tutuklandı.
EROİN OPERASYONUNDA GÖZ ALTINA ALINAN 7 KİŞİ TUTUKLANDI

Hendek ilçemizde  eroin imalathanesine dönüştürülen bir tavuk çiftliğinde ele geçirilen 1 ton 400 kilogram uyuşturucu ile ilgili gözaltına alınan 7 kişi tutuklandı. 

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 1998 yılında uyuşturucu ticaretinden 15 yıl ceza aldığı öğrenilen ve yakın zamanda tahliye olan Rıfat B.'yi takip ederek Sakarya Hendek'teki bir tavuk üretim çiftliğinde uyuşturucu imalathanesi tespit etmişti. Geçtiğimiz hafta çiftliğe düzenlenen baskında 1 ton 400 kilogram eroin ele geçirilmişti. Operasyonda Rıfat B., çiftlik sahibi ve çiftlik çalışanlarının da arasında bulunduğu toplam 7 kişi gözaltına alınmıştı. 

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Bakırköy Adliyesi'ne sevk edilen 7 şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.  AHMET ÇİLECİ

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup