2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 04 Ağustos 2017, Cuma 09:14 tarihinde eklendi. 495 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HERKESE EŞİT HİZMET

Hendek Belediyesi caddelerde bakım yapıyor Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şehit Gökhan Yaşartürk Caddesi ve Remzi Efendi Caddesi arası 1151 sokakta kilit parke çalışmasına başladı.
HERKESE EŞİT HİZMET

   

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Şehit Gökhan Yaşartürk ve Remzi Efendi Caddesi arası 1151. sokakta kilit parke çalışması yapıyor. Sedaş ekipleri tarafından yapılan elektrik hattı ve trafo çalışmaları ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları sonucunda bozulan cadde, kilit parke yapılarak yenileniyor.  

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, 110 metrelik yolda yapılan çalışmalar sonrası bozulan yollar düzenlenerek, araç ve yaya yolu kilit parke çalışması yapılıp, en kısa sürede vatandaşın hizmetine sunulacak.  

ETİKETLER :
tahsin - 2017-08-04 11:04:01

kargalıda da eşit hizmet var yol yok altyapıyok gaz yok kaldırımyok asfalt hiç yok birde organize yanı onu geçtim birde altarnetif yol guzargahıdır rnsizde o yolun resmivardır yayınlayın eşit hizmet abi yanlış başlık atmışın adama göre hizmet 20 yıldır yol bekliyoruz bunu sağırsultan bile duydu

Diğer Haberler

 mesalegrup