2017 yılında asfalt olmayan mahalle kalmayacak
PÜSKÜLLÜ, ULUDEREYİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE ÇEVİRMEYE KARARLI
HOŞGELDİN BEBEK!
      KADIN DOĞUM SERVİSİNDE VİRÜS
Bu haber 05 Ağustos 2017, Cumartesi 16:51 tarihinde eklendi. 329 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TWİTTER' DAN TEŞEKKÜR

Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Asfalt calışmalarından dolayı Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğluna twitter üzerinden teşekkür etti.
TWİTTER' DAN TEŞEKKÜR  

Sakarya Büyük Şehir Belediyesinin program dahilindeki asfalt calışmalarına Hendek ilçesinde grup yollarının asfaltlama calışmaları devam ediyor .Hendek ilçesinde  Karadere, Aksu, Dikmen, Kurtuluş, Yeniyayla, Göksu, Kadife, Güney  mahallelerini birbirine bağlayan grup yolu 18 km grup yolu tamamlandı.

  İlçe Başkaı Sofu " Büyük Şehir Belediyemizin her yıl olduğu gibi bu yılda  Karadere, Aksu, Dikmen, Kurtuluş, Yeniyayla, Göksu, Kadife, Güney  mahallelerimizi birbirine bağlanan grup yolları tamamladı. Sayın Zeki Toçoğlu Başkanımıza Hendek ilçemizde yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Halkımızın bu yolları kazasız belasız huzurlu bir şekilde kullanmasını temenni ediyorum."

 

ETİKETLER :
AL - 2017-08-07 10:32:35

NE TEŞEKKÜRÜ ARKADAŞ BUNU YAPMAK ZORUNDALAR. BİRDE BUNUN İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORLAR. SN. SOFU BIRAKSIN TEŞEKKÜRÜ KENDİSİNİN İLÇE BAŞKANI OLDUĞU İLÇEDE SEÇİN VAADİ OLARAK VERİLEN TELEFERİK. OTOPARK, GÖLET VE BUNA BENZER SEÇİM VAADLERİNİN PEŞİNE DÜŞSÜN.

Diğer Haberler

 mesalegrup