Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 08 Ağustos 2017, Salı 21:08 tarihinde eklendi. 334 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yaptığınız hizmetin bedeli parayla ölçülemez

Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel eğitim Rehabilitasyon Merkezi okulu bünyesinde eğitim verdiği çocukların ( ENEGLLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM TEMALI) el becerilerinin sergilendiği etkinlikte aileleri de çocukları yalnız bırakmadılar.
 Yaptığınız hizmetin bedeli parayla ölçülemez      

Hendek Belediyesi önünde trafiğe kapalı Muammer Sencer caddesinde açılan sergiyi gezen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  Sakarya Büyükşehir Belediye başkan vekili Şenay Sakal, Hendek belediye başkan yardımcısı Ahmet Kavakçı, mhp Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye  muhasebe personeli Mehmet Akdağ ve vatandaşlar sergiyi ziyaret ederek engelli çocuklarımızın el becerilerinin sergiledikleri ürünleri incelediler. Minikler kendi emekleri olan ve çocukları sosyal ve eğitimsel olarak geliştiren  ürünleri kendilerini ziyaret eden protokole vererek teşekkür ettiler.

  

     Yaptığınızın bedeli parayla ölçülemez

      Sergide açıklamalarda bulunan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “ hepimiz birer engelli adayıyız. Çocuklarına annelik yapan ebeveynlerimizi ve onları eğiten  eğitimci hocalarımızı yürekten kutluyorum” diyerek   yapılan hizmetin değerinin ölçülemeyecek oranda değerli olduğunu vurguladı.

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup