Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 11 Ağustos 2017, Cuma 20:18 tarihinde eklendi. 762 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

USTAELİ YAPI HİZMETE GİRDİ

Her geçen gün büyüyen ve bu büyümesine paralel olarak yeni iş yerlerinin açılması ile cazip hale gelen ilçemiz Hendek çevre ilçelere öncülük ediyor.
USTAELİ YAPI HİZMETE GİRDİ

    Genç iş adamı Kenan Altun ve kardeşi tarafından hizmete açılan Ustaeli Yapı Yeni mahallede Beştepeler caddesinde hizmete girdi. Açılışa Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü ile birlikte  Yenimahalle muhtarı  İsmet iskefiyeli’de katıldı. Yeni işyeri açılışına meslektaşlarının gönderdikleri çiçekler iş yeri önünü çiçek bahçesine çevirdi.

   

   

      Bizlerin yükünü azaltan esnafımıza desteğimiz devam edecek

     Açılış öncesinde katılımcılara hitap eden Belediye başkanı İrfan Püsküllü; “ ilçemizde bu tür kaliteli iş yerlerinin açılması ilçemizin ekonomik yönden bir göstergedir. Özellikle ilçemizde inşaat sektörü lokomotiv görevi görmektedir. Kalite ve hizmeti vatandaşımızın ayağına getiren iş adamlarımızı tebrik ediyorum. Bizler esnafımızın her zaman dostuyuz ve gereken desteği veriyoruz. Çünkü onlar bizim yükümüzü hafifletiyorlar. Bugün ilçemizde vatandaşımızın ihtiyaç duyduğu her ticaret alanında kaliteli hizmet sunan işyerlerimizin çoğalması ilçemiz adına bir zenginliktir. Genç kardeşimize hayırlı kazançlar diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

   

 

     A’dan Z’ye değişimin adresi Ustaeli yapı

    Dua edilmesinin ardından işyerinin kordelasını kesen Başkan Püsküllü ve katılımcılar işyerini gezdiler.  Yeni hizmete giren iş yeri yapılan ve yapılmakta olan yeni binalara malzeme temininin yanı sıra evini yıkmadan  A’dan Z’ye fiziki değişiklikleri yapan firma sahibi  Kemal Altun; “ müşteri bizim veli nimetimizdir. En iyi en kaliteli hizmeti piyasa koşullarının altında vererek vatandaşın hem memnuniyetini kazanacağız hem de hayır duasını alacağız.” Diyerek hizmet anlayışını ifade etti.

Açılışın ardından katılımcılar iş yerisahibinin ikramlarını tadarak hayırlı olsun temennisinde bulundular. 

  Genç kardeşimize  Hendek Şafak ailesi olarak bol, bereketli ve helal kazançlar elde etmesini diliyoruz. AHMET ÇİLECİ

 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup