Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 21 Eylül 2017, Perşembe 17:21 tarihinde eklendi. 307 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HENDEK BELEDİYESİ´NDEN İKİ KAMPÜS ARASINDA ÖRNEK UYGULAMA

KAMPÜSE ÜCRETSİZ SERVİS Hendek Belediyesi, Sakarya Üniversitesi Hendek Kampüsü ve Serdivan Esentepe Kampüsü arasında ücretsiz servis uygulamasına bu yılda devam ediyor
 	HENDEK BELEDİYESİ´NDEN İKİ KAMPÜS ARASINDA ÖRNEK UYGULAMA  

Başkan Püsküllü’ye teşekkür

Hendek Kampüsü'nde eğitim gören öğrencilerin Esentepe Kampüsü'nde yer alan hizmetlerden (kütüphane vb) rahatlıkla yararlanmaları için geçtiğimiz yıllarda başlanan ve bu yıl da devam eden ücretsiz servis uygulaması için öğrenciler ve öğretim görevlileri Hendek Belediyesi’ne teşekkür ettiler. 

Eğitim Şehri Hendek

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek 'te eğitim gören öğrencilerin sorunlarını imkanlar ölçüsünde giderip eğitime destek verdiklerini belirterek  "İlçemizde bulunan eğitim fakültemizde dışarıdan da birçok öğrenci gelerek eğitim görüyor. Çocuklarımızın eğitimleri bizim için önemlidir. Belediye olarak eğitime destek anlamında elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret ediyoruz. Eğitim Fakültesi’nden Esentepe Kampüsü’ne giden öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bu konuda öğrencilerimizin ulaşım sıkıntısını gidermek için okul yönetimi tarafından belirlenen saatlerde ücretsiz servis kaldırıyoruz. Öğrencilerimiz de bu uygulamadan memnunlar. Eğitim şehri Hendek’imiz de eğitime destek vermeye devam edeceğiz “ Dedi.

Servis Saatleri:

Hendek-Esentepe      08.00- 10.30 – 13.30 – 16.00

 Esentepe-Hendek     09.00 – 11.30 – 14.30 – 17.30 

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

ETİKETLER :
ea - 2017-09-22 18:19:12

-ALİ VELİ SELAMİrn..O bahsettiğin Türkiye'de sadece Tunceli Ovacık'ta var. Başkan Kominist olunca öğrenciler değil bütün ilçe halkı ücretsiz ulaşım sağlıyor, müslüman başkanlar olunca Şekil A'daki gibi bir durum çıkıyor ortaya :))

ALİ VELİ SELAMİ - 2017-09-21 17:54:01

Sayın Editör Belediye Başkanı sayın püsküllüye iletirmisiniz. Yerine atandığı kısa dönem vekil beyin yurdunda kalan öğrencileri kampüse taşımak için gösterdiği özeni Hendek'te evlatlarını okula gönderen velilere gösteriyormu. Yurdun dört bi yanından gelen öğrencilerin ailelerinin sıkıntısı varda Hendekte servis ücreti ödeyen ailelerin yokmu. Hendekte yaşayan insanların tümü iktidar nimetlerinden faydalanmıyor, hepsi müteahhit değil. Dillerine pelesenk ettikleri kul hakkını gözardı etsinler bakalım. Nasıl hesap verecekler.

Diğer Haberler

 mesalegrup