Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 25 Eylül 2017, Pazartesi 16:13 tarihinde eklendi. 1230 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hendek’te Sofu ile devam iması partiyi karıştırdı

Medyabar.com’da yer alan habere göre; AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın “Hendek’te muhtemelen Ali Kemal Sofu devam edecek” açıklaması parti içinde tartışmalara yol açtı
Hendek’te Sofu ile devam iması partiyi karıştırdı Hendek İlçe Kongresi’nin ertelenmesiyle ilçe başkanının değişeceği yönünde beklentiye kapılan partililer, İl Başkanı Kılıç’ın beklentiyi boşa çıkartan sözleriyle hayal kırıklığı yaşadı.

Parti içi kulislerden yansıyan bilgilere göre, çok sayıda partili Hendek’te Ali Kemal Sofu kararından vazgeçilmesi için genel merkezi e-posta ve faks yağmuruna tutuyor. Partililer, Sofu’nun basına yansıyan gafları ve AK Partili belediyeyi suçlayıcı ifadelerinin yer aldığı gazete ve internet haberlerini de genel merkeze gönderiyor.

Sofu’nun Hendek’te ilçe başkanlığı yaptığı 2 dönemde partililer arasında ayrışmanın yaşandığı, gruplaşmaların oluştuğu da belirtiliyor. Müteahhit kimliği nedeniyle belediyeyle ilişkileri ve özellikle imar uygulamaları nedeniyle belediyeyi suçlayıcı söylemleri Sofu’ya yönelik tepkilerin başında yer alıyor. 

Partililer, bu süreçte İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın tanık olduğu ya da bildiği birçok olaya karşı sessiz kalmasına da anlam veremiyor. Kılıç’ın yanı sıra Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün de olaya müdahil olup ilçe başkanı ile geçmişte yaşanan sorunları genel merkeze aktarması isteniyor.

 

ETİKETLER :
Kamil - 2017-09-26 09:12:18
ilçe başkanlığı demek öngörü demek. Süreci yönetemeyen üstüne başına bulaştıran kişiden ilçe başkanı olursa bu kadar olur işte.1907 yılından bu güne huzur içerisinde kardeşçe yaşanan ilçemizde neydana gelen bazı gelişmeler ki bu gelişmeler ilçenin geleceği noktasında dönüm noktası olan gelişmeler.İlçe başkanında gündemle ilgili tık yok. ne mensubu olduğu hükümetini ne de temsil ettiği ilçesini savunmaktan aciz insanlarrda hem metal yorgunluğu hemde zihniyet yorgunluğu had safhada.Bunu göremeyen genel merkezdede problemler olduğu açık. Soruna acil çözüm bulunmssa ak parti hendekte bir daha yerel yönetimi zor görür.Kendi part,ilileri ile kavgalı olan arkadaş çevresi 3-5 kişiden oluşan yandaşların ilçeye vereceği bir şey olamaz.
Sezai - 2017-09-26 09:05:18
Demedi demeyin. Belediyesini savunmak bir yana tam tersi fırsat buldukça belediyesini eleştiren, beceriksizlikle suçlayan, küçük olsun benim olsun mantığı ile parti başkanlığı yapan ve yandaşları tarafından alkışlanan bir başkanın ilçeye vereceği hiç bir şey yok. Ama hendeğe hediyesi çok büyük olacak. Süreç böyle devam eden genel merkez kulaklarını burada yaşananlara kapatırsa dört dönemdir yerel yönetimde söz sahibi ak partinin sonu gelmiştir MHPye şimdiden hayırlı olsun
Önder Ocak - 2017-09-25 22:54:09

Ben genel merkezin bu konuda tecrübesine güveniyorum ve Sayın Ali kemal için devam demiş ise kendisi benim başkanımdır. Gerisi teferruat tır. Yok başka biri demiş ise o da benim Başkanım dir. Genel merkezi kimse etkilemeye çalışmasın. Ne diyorsa Cumhur Reis'i odur doğru olan.Gönlümde geçen Sayın Ali Kemâl Sofu İlçe başkanı. Sayın Şenay Sakal Belediye Başkanı olmasi yönündedir. Selam ve dua ile...

bekir ŞAŞKAL - 2017-09-25 21:59:42

Reis sanırım tazelenme talimatını bir seçmen olarak bana verdi. ANAP'ın son döneminde olduğu gibi veya elma şekeri elinden alınam çocuklar tavrı gibi yönetim kademesinde olanlar bir birlerinin gözlerini oymaya başladılar. Bu da bunların hizmet aşkı derdinde olmadıklarının barız emaresidir.

Öz hendekli - 2017-09-25 20:35:56

Ya bende bir soru soracam Hendekte gastecilik yapan zat Hendekte tüm ak partililere çamur atıyor hakaret ediyor Ali başkana İrfan başkana velilere hatta reise. Sadece ali Kemal'e yazmıyor ben bunu merak ediyorum

Diğer Haberler

 mesalegrup