Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 26 Eylül 2017, Salı 11:42 tarihinde eklendi. 824 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hendek’te Sofu’yu zora sokacak o röportaj elden ele dolaşıyor

AK Parti’nin Hendek İlçe Teşkilatı’nda değişim bekleyen partililer, Ali Kemal Sofu’nun 9 ay önce verdiği bir röportajda sarf ettiği sözlerini genel merkeze taşıyorlar.
Hendek’te Sofu’yu zora sokacak o röportaj elden ele dolaşıyor
Hendek’te şu sıralar elden ele dolaşan gazetede Sofu’nun AK Partili Hendek Belediyesi ile ilgili sözleri dikkat çekiyor. 
 
Gazeteci Serkan Köse’nin “Hendek Belediyesi'nin Hendek halkını soyduğu iddiaları var. İnşaat harçları ile ilgili. Siz sessiz kaldınız bu konuda?” şeklinde yönelttiği soruyu, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu böyle yanıtlamıştı: 
 
“Zamanından beri, yani önceki belediye başkanımız döneminden bu yana inşaat ruhsat harçlarının yüksek olduğu doğrudur. Bizde zaman zaman gerekli düzenlemelerin yapılarak diğer ilçelerinde ortalamaları göz önünde tutularak değer tespitlerinin yapılması gerektiğini dile getirdik. Hem önceki belediye başkanımıza hem de yeni belediye başkanımıza bunu iletmişizdir. Takdir ve karar neticede belediye başkanımız ve meclis üyelerimizindir.”
 
 
ETİKETLER :
Hendekli - 2017-09-26 12:35:06
yahu adam doğru olan bir konuyu konuşmuş dile getirmiş ne var bunda inşaat harçları yüksek değilmi herkez normal bir şekilde inşaat yapabiliyormu neyin kafası bu ne demesi lazım daha yüksek alsınlarmı deseydi takılacak şeye bak
Diğer Haberler

 mesalegrup