Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
 SAĞLIK MÜDÜRLERİNE ZİYARET
Bu haber 28 Eylül 2017, Perşembe 11:47 tarihinde eklendi. 2976 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ankara’ya kamp kurdu, ‘Bakan’la görüşmeden dönmek yok’ dedi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 2 gündür Ankara’da. Cezaevi konusunda Adalet Bakanı ile görüşmek üzere Ankara’ya giden Püsküllü, “İnşallah müjdeli bir haber veririz” dedi.
Ankara’ya kamp kurdu, ‘Bakan’la görüşmeden dönmek yok’ dedi Hendek’te bulunan eski Yurt-Kur binalarının cezaevine dönüşümünün engellenmesi için girişimler devam ediyor. Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Milletvekilleri ile Adalet Bakanı’ndan randevu talep etti.

İki gündür Ankara’da bulunan Püsküllü, Bakan Abdülhamit Gül’ün programının yoğun olduğunu görüşmenin bugün öğleden sonra olmasını beklediklerini bildirdi. Hendek’e müjdeli haber vermek istediklerini belirten Püsküllü, “Umutlar henüz tükenmiş değil” dedi.  

Püsküllü, muhtemelen hazırladığı dosyada Bakan Gül’e, cezaevi yapılmak istenen Yurt-Kur binalarının ilçenin yerleşik düzeni içerisinde olduğunu ve cezaevi için uygun olmayacağını, ayrıca ilçe halkının da bunu istemediğini, siyaseten de kendilerinin ilçede zor durumda kalabileceğini aktaracak.  Haber: Serkan KÖSE

ETİKETLER :
Hendekli - 2017-09-28 17:57:43
Hendek Gerçek haber sitesi bugün yazdığı bir haberde Sofu ile Püsküllü'nün Ankara'ya ilçenin sorununu çözmek için değil kendi şahsi çıkarları için gittiğini halkın söylemine dayandırarak yazdı. Bu haber Ankara'ya niçin gidildiğinin belgesi niteliğinde. Yani nifak tohumu yeşermeden çürüdü...
Diğer Haberler

 mesalegrup