İyi kötü çirkin…
O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Bu haber 02 Ekim 2017, Pazartesi 17:52 tarihinde eklendi. 2435 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FIRTINA KOPARANLAR MAHÇUP OLACAK. AKTARMA TESİSİNDE BİRLİKTE ÇAY İÇECEĞİZ

Nuriye mahallesinde yıllardır vahşi çöp toplama merkezi olarak kullanılan alana bundan böyle çöp dükülmüyor. İlçe genelinde toplanan çöpler Hendek Belediyesi Belediye garajı içerisinde inşa edilen çöp aktarma tesisinin iki ay içerisinde hizmete gireceği ifade edilirken, toplanan çöplerin preslenerek Sakarya’da bulunan çöp arıtma merkezine taşındığı hepimizin malumu.
FIRTINA KOPARANLAR MAHÇUP OLACAK.  AKTARMA TESİSİNDE BİRLİKTE ÇAY İÇECEĞİZ

KALDIRILACAĞI AÇIKLANAN ALANDA YOL KESME EYLEMİ VE ÇIKAN YANGININ ZAMANLAMASI OLDUKÇA MANİDAR

     Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, “çöp aktarma tesisini hizmet alacağımızı  ve bundan böyle Nuriye mahallesine hiçbir şekilde çöp dökülmeyeceğini gerek  yazılı basın gerekse sosyal medya üzerinden duyurmamızın  akabinden Nuriye mahallesinde yol kesme eyleminin başlatılması ve aynı günün akşamında başlayan yangının çıkıyor olmasının zamanlaması oldukça manidar.

BİRLİKTE ÇAY İÇECEĞİZ

     İlçemiz vatandaşlarımızın  yangın sebebi ile üç gün zehir soluması kabul edilebilir bir şey değil.  İnşallah çöp aktarma tesisimiz hizmete girdiğinde söylediğimiz gibi hiçbir şekilde koku, gürültü kirliği meydana gelmeyecek, bahse konu mahallemizin muhtarları ile orada çay içeceğiz. Böylece bugün ilçede gündem yapılmak istenen, kötülenen aktarma tesisimizin ne vatandaşımıza ne de çevreye zarar vermediğine bizzat şahit olacaklar” diyerek vatandaşlara seslendi.

   

BİR KAŞIK SUDA FIRTINA KOPARANLAR MAHÇUP OLACAKLAR

   Püsküllü; “ Hendek Belediyesi olarak her alanda çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bir yandan sıcak asfalt, bir yandan yaya kaldırımları, diğer yandan park ve bahçelerde peysaj  işlemlerimize devam ediyoruz.  Hiçbir vatandaşımız bir kaşık suda fırtına kopartanların söylemlerine, huzurun hakim olduğu  ilçemize ekilmek istenen nifak tohumlarına  itibar etmesin.  Çöp aktarma tesisimizin hizmete girmesi ile halkımız bunu daha iyi anlayacak ve ilçemiz adına karamsar tablo çizmek isteyenlerin değirmenlerine  bilmeyerek su taşıyanlar mahçup olacaklardır” dedi.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

ETİKETLER :
Hendekli - 2017-10-02 18:23:09
Her şeye istemezük düşüncesiyle yaklaşanlar yapılan hizmetleri gördüklerinde utanacaklardır. Adam çıkmış açıklamış bundan böyle çöp dökülmeyecek bir bakıyorsun yol kesiliyor eylem yapılıyor. Akşama yangın çıkıyor ilçe üç gün boyunca zehir soluyor. Başkanında ifade ettiği gibi bu normal bir durum değil. Yahu sen yıllardır o kokuyu çekmişsin bundan sonra çekmeyeceksin diyorlar yapılana bak. Başkan güzel bir şey daha söylemiş. Çay içececeğiz birlikte. Başkan kendi yalan söylemiş olsa bu yükün altına girer mi .Maalesef belediyeyi kötülemek adına birileri balon uçuruyor birileride onlara çanak tutuyor. Başkan Püsküllü bu oyuna gelmemeli.İnşallahta gelmeyecek.Kötü propaganda yapanlarda kendi ayıpları ile başbaşa kalacaklar.
Diğer Haberler

 mesalegrup