SULTAN SOFRASI AÇILDI!
ALO ÇÖP HİZMETE GİRDİ
Halk Eğitim Karate yükselişte
Sofu açıkladı: 3 Uzman 8 pratisyen hekim geliyor
Bu haber 04 Ekim 2017, Çarşamba 17:48 tarihinde eklendi. 688 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

OTOPARK ALANI MI? GALERİ SİTESİ Mİ?

Son günlerde satılık araçların merkezi haline gelen Hendek Açık Otoparkını masaya yatıran MHP Meclis üyesi Hüdaverdi Bahadır başlıktaki soruyu sordu.
OTOPARK ALANI MI? GALERİ SİTESİ Mİ?    

 “İlçemiz merkezinde bulunan açık otopark alanı maalesef bazılarının galerici alanı haline getirilmiş. Söylediğimizde ( ben para ödüyorum) diyorlar ancak burası oto park mı? Galerici dükkanı mı? Diye sorarak;

“  arkadaşlar bu konuyu ele alalım ve çözüm noktasında gayret gösterlim. Vatandaş galericilik yapacaksa araçlarını kendi galerisinde sergilesin. Özellikle Salı günleri bu işgal oluyor ki ilçenin en yoğun trafik akışının sağlandığı gündür.  Meclis üyeleri olarak bu konuda sizlerden destek bekliyorum” dedi. 

 

 

Otopark mı, galeri sahası mı?:  Başkan Püsküllü; “Meclise taşınan bu konu benimde dikkatimi çekiyor. Belki kapalı Pazar günü olabilir.Ancak ne olursa olsun böyle bir şey kabul edilemez. Biz otoparkın vatandaş tarafından otopark olarak kullanılmasından yanayız. Ne olursa olsun biz buna kesinlikle göz yumamayız. Herkers görevini ona göre yapsın. Oranın galericilerin alanı haline getirilmesini istemiyoruz. Resmini çekin ve gerekli işlemleri yapın” diyerek Belediye personeline talimat vererek bu durumun önlenmesini istedi.  

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup