SULTAN SOFRASI AÇILDI!
ALO ÇÖP HİZMETE GİRDİ
Halk Eğitim Karate yükselişte
Sofu açıkladı: 3 Uzman 8 pratisyen hekim geliyor
Bu haber 05 Ekim 2017, Perşembe 15:54 tarihinde eklendi. 971 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAŞKANLARDAN ZABITA TEŞKİLATINA DESTEK

Hendek esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel, Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca ve Türkiye Berberler Federasyonu yönetim kurulu üyesi Vahdet Çilek önderliğinde ilçemiz zabıta teşkilatına destek yemeği verildi.
BAŞKANLARDAN ZABITA TEŞKİLATINA DESTEK

Yemek öncesi başkanlar adına konuşma yapan Hendek Esnaf ve Sanatkkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel; “  yakın zaman önce zabıta teşkilatımızın kuruluş yıldönümüydü. Biz seçilmiş başkanlar olarak üyelerimizin haklarını savunmak adına yoğun çalışma temposu içerisindeyiz. Çalışmalarımız nedeni ile zabıta gününde ilçede olamadığımızdan dolayı bu etkinliği bugün yapmak  nasip oldu.

Zabıta teşkilatımız bildiğimiz gibi esnaflarımız ile belediye arasındaki ilk köprü. Benimde esnaf olmam hasebi ile zabıtamızın ne şartlarda görev yaptıklarını çok iyi biliyorum. Biz sivil toplum örgütü başkanları olarak her zaman zabıtamızın yanındayız, onların moral ve motivasyonuna katkı sağlamak adına bu etkinliği düzenledik. Zabıta teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü onların nezdinde kutluyor, tebrik ediyoruz” dedi.

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup