O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz İntihar Etti
Bu haber 06 Ekim 2017, Cuma 14:00 tarihinde eklendi. 947 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu da milyonluk 'Saklı Köprü'

Hendek’te Karayolları tarafından yapılan ve yaklaşık 1.5 milyon liraya maledilen 12 metre genişliğindeki köprüden neredeyse hiç araç geçmiyor.
Bu da milyonluk 'Saklı Köprü' MAHALLE İÇİNDE KALDI

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Çakallık mevkiinde 3 köprü yapıldı. Bunlardan 2’si yeni açılan Çamlıca bağlantı yolu üzerinde. Yapılan 3’üncü köprü ise Çakallık Mahallesi içinde kaldı. Mahalle içinde kalan 12 metre genişliğindeki köprüden yeni açılan bağlantı yoluna çıkış ise sadece patikayı andıran bir yolla mümkün.

 

KİMSE O YOLU BİLMİYOR

Üzerinde 2 köprünün de yer aldığı yeni bağlantı yoluyla birlikte ağır taşıtlar başta olmak üzere araçların güzergahı değişti. Çakallık Mahallesi’ne ağır taşıtlar giremiyor. Yeni köprünün varlığından habersiz olanlar mahalle içinden bağlantı yoluna çıkıştan da bi haberler. Çünkü köprü sonrası çıkışı bulmak bilmeyene imkansız.

 

SKANDAL YATIRIM GİBİ

Köprünün, şayet yeni bağlantı yoluna çıkışı sağlıklı hale getirilmezse tam bir yatırım skandalına dönüşmesi kaçınılmaz. Şuan mahalle içerisinden geçip bağlantı yoluna gitmek isteyenler soluğu diğer 2 köprünün ayaklarında alıyor. Sadece bölgeyi bilenlerce kullanılan çıkış yolunda ise 2 aracın yan yana geçmesi mümkün değil.  Serkan KÖSE / Hendek

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup